Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most megijedtem! Nekem is...

Most megijedtem! Nekem is ilyen lesz a hasam?

Figyelt kérdés
Az előbb jöttem be a szobába és a tv2-n a Babavilágba láttam a nőnek a hasát. Mindenkinek olyan lesz szülés után? Mit tegyek, hogy ne legyen olyan? 13+6 hetes vagyok 57 kiló, és mindig csinos, szépnek tartottam magam, de félek attól a hastól. Butaság?
2010. ápr. 17. 11:37
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Jah aki nem látta: lógott le a bőre a köldökéből és ráncos volt. próbálok linkelni, csak mondjátok el mit kell tennem, hogy ne legyen olyan.
2010. ápr. 17. 11:39
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én Oliva oljajal kentem a pocakomat és nem volt vele semmi gond, igaz Én nem vagyok nádszál vékony, de attól még nekem is nőtt a pocakom.
2010. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
35%
Ez az élet rendje.Ha te ezt nem akarod,ne vállalj gyereket!
2010. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni dolog. Én pl. össz 8 kilót híztam a terhesség alatt, tornáztam amíg lehetett, mégis megynúlt a bőr a köldököm alatt.

Ráadásul ez terhesség után tornával se ment(megy) vissza, csak a plasztika segít rajta.

Nem tudom abban a műsorban mennyire volt durva a nőci hasa, de nekem se egy szép látvány. :((


Barátnőm 30 kilót hízott mindkét ygerekével és sehol egy csík és a hasa is visszament szépen szinte alig más mint terhessége előtt. Szóval GÉNEK nagyrészt.

2010. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem láttam a műsort,de gondolom a terhességi csíkokról beszélsz.

Ez is alkati kérdés szerintem.Az első terhességemnél 16 kg-ot híztam(51kg-al kezdtem a terhességemet),lettek csíkjaim,de azt hozzá kell tennem,hogy semmivel nem krémeztem a hasam.Ahhoz képest csak a bugyi vonal felett és kevés csíkom lett és a combomnál alakult ki néhány.A második terhességemnél 6 kg-ot híztam és nem lettek új csíkjaim,pedig akkor sem kenegettem semmivel a pocakomat.(nyugodtan felvehettem akár a bikinimet is nyáron,mert nem csúnya a bőröm)Most 62.5 kg vagyok és 38 hetes terhes,új csíkok nélkül.(egyenlőre)Vagy csak nem látszik még.

Ha félsz a csíkoktól,stríáktól,krémezd a melledet és a combodat meg persze a pocakodat is,vagy olajozd.

2010. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is félek,hogy csúnya lesz a hasam,de ez szerintem alkati kérdés is.Nekem még nem csúnya,de én már most beszerzek valami csíkok elleni kenőcsöt.Tökéletes úgyse lesz sose.De nekem a babám százezerszer fontosabb,mint a lógó has vagy í csíkok.
2010. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most félre fogja mindenki érteni. Nem érdekel az, hogy mekkora lesz a hasam, meg hogy mennyit hízok, csak az csúnya volt, amit láttam. és minél előbb tenni akarok valamit
2010. ápr. 17. 11:48
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.Kicsit elhúzódott a válaszom,mert a 3 éves kislányom is segített írni:)

Már vissza olvasva látom,hogy nem a csíkokról beszélsz.Nekem nem lett nyúlott a köldökömnél sem a hasam,tuti,hogy alkati kérdés.

2010. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kenjed, tornázz amíg tudsz és akkor megtettél mindent. Más egyebet nem tudsz tenni! Ha megnyúlik akkor sajnos megnyúlik, de egy baba sok sok áldozattal fog járni még a hasadon kívül is...Tudom hogy ijesztő de ne éld bele magad hogy olyan lesz:)
2010. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tényleg fontosabb a baba mint a hasam. aki meg azt írta amit lepontoztam üzenem: Nem hiszem, hogy te fogod kihordani, felnevelni... hanem én és a párom! bunkózni nem kell. mindenki tök aranyos volt, de neked muszáj volt elrontanod
2010. ápr. 17. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!