Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, dokihoz...

6 hetes terhes vagyok, dokihoz kedden megyek, van egy kis barna folyásom, nem vér. Izguljak, hogy baj van? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A terhes rovatban sokkal több választ kapsz ha oda írod be a kérdésedet.A barna folyás nem jó ha van főleg ha görcsölgetsz is.Én felhívnám az orvosomat.Ha nem szedsz magnéziumot akkor kezd el szedni.A gyógyszertárba vény nélkül kapható a magne b6 kismamák nyugodtan szedhetik.Pihenj sokat.Vigyázz magatokra!Jó babavárást kívánok.17hetes +2naos kismami.
2010. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez még önmagában nem baj. Nekem 3 hónapos terhesen is volt mensim.( Na az se normális) Kérdezd a dokit!
2010. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első volnék,bocsánat elnéztem a terhes rovatba írtál ne haragudj!
2010. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én elmennék orvoshoz még ma,nehogy gond legyen.inkább menj feleslegesen.nekem is volt barnázás az elején és egészséges a kisfiam,de kaptam megtartó gyógyszert.
2010. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintam is doki v. ügyelet! Nekem is pont a 6. héten volt, és a doki azonnal írt fel duphastont, és nem lett semmi baj! Most 27 hetes vagyok, úgyhogy nyugi, de a dokid mindenképp hívd fel!
2010. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam,de B6 vitamint szedtem a dokim javaslatára,és nagyon gyorsan segített.

Addig amíg nincs vér,nincs görcs,akkor minden rendben lesz!

Nyugi,nem lesz a babádnak semmi baja,de nem baj,ha pihensz is néha,és sok folyadékot iszol.

10 h km

2010. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen kezdődött a barnázás.Az orvosom Utrogestan tablettát írta fel, napi 4-szer 1-et.Magne B6 szedését javasolta.Beszélj a dokiddal.Nem lesz semmi gond, ne izgulj!
2010. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt tapasztaltam. Azt is, mikor kellett izgulni, és azt is, amikor nem volt rá ok. Egyébként úgy is halt már el magzatom, h nem volt az égvilágon semmi jele, se vér, se görcs, csak mikor mentem, akkor mondták h nincs szívhang. Folyamatot visszapörgetni nem tud, de én 10 percet nem bírnék ki rettegésben, nemhogy keddig... Remélem nem lesz baj!
2010. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdésedből ítélve nem biztos, hogy tudod, de a barna folyás is vér, csak nem annyira nagy mennyiség és nem élénk, friss. Én, ha a helyedben lennék, azonnal orvoshoz mennék, inkább feleslegesen, mint hogy utólag okoljam magam, amiért késlekedtem! Keddig még akármi is lehet, ne várj! L27
2010. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barna folyásom 5 hetesen, majd 7 hetesen is.

Szerintem minél hamarabb menj el orvoshoz, vagy ügyeletre. Nem akarlak megijeszteni, de nekem azt mondták a kórházban, hogy a barna folyás sajnos lehet vetélés előjele is. Nekem nem adtak magzatmegtartó gyógyszert, helyette no-spat kaptam és szigorú fekvés volt a "gyógymód".

2010. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!