Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen allergia-elleni gyógysz...

Milyen allergia-elleni gyógyszert lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nektek mi vált be?

Harmadik trimeszterben vagyok, és ma arra ébredtem, hogy itt a parlagfűszezon. :(


2016. aug. 11. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem terhesen. Neogranormonnal kenem az orrom belül, de volt hogy vazelinnel kentem. Jó bőven hogy néha a torkomon folyt. Sokat segített. Már 2,5 éves a fiam de nem szedek semmit azóta sem. Egyre enyhébbek is a tüneteim.
2016. aug. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kálcium (1500 mg a max. naponta) és a tengervizes orrspray a biztosan megengedett. (Na meg a homeopátia.) És ez sajnos szoptatás alatt is így lesz.
2016. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit :(

Tavaly augusztusban szültem, tavasszal végig mentem ezen. Nekem csak egy orrcseppet írtak fel, amit a harmadik trimben már nem szabad alkalmazni. Túl kell élni. Én is szenvedtem :(

2016. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szakorvos szerint is ki kell bírni. Tengervizes orrspray, homeó, mást nagyon nem tudsz tenni. És bizony, szoptatás alatt ugyanígy lesz. De nekem pl akkor sokat enyhültek az allergiás tüneteim.
2016. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :(
2016. aug. 11. 08:36
 6/8 Cukorka29 válasza:
59%

30.hétben vagyok.

Nekem cetirizint írt fel a doki amit régen is szedtem illetve Beconase(nem tudom Mo-on lehet e kapni) orrsprayt amit reggel és este kell használjak(szó szerint majdnem megfulladtam már mert semmi levegőt nem tudtam venni sehogy.) 3óra korházi várakozást után a sürgősségin ezt kaptam mert ezt már használtam évek óta(cetirizin)

2016. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, van remény akkor.
2016. aug. 13. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!