Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset mozog a babánk az...

Keveset mozog a babánk az UH-n. Ugye nem baj?

Figyelt kérdés

sziasztok.


voltunk Uh-n: 12+3, 12+6, 16+6 hetesen. az elsőn egy picit mozgott csak, a másodikon csak a kis keze mozdult meg, míg most utoljára meg sem mozdult. olvasom hogy írjátok hogy keze lába mozog a picinek, miénk meg egy kis lusti. már arra is gondoltam hogy talán beteg. az első genetikai vérvétel nem volt éppen túl jó, most nagyon aggodom a 16 hetes eredmény miatt, a héten kell megjönnie.


2010. ápr. 19. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj!egyik barátnőmnek mindig az UH-on aludt be a babája...amúgy máskor nap közben érzed a mozgását?
2010. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még nem érzem őt, legalábbis ugye még nem tudom hogy őt érzem e, hiszen mégcsak ma vagyunk 17+3 hetesek. csak olyan jó lenne ha én is látnám őt kalimpálni. a harmadik Uh előtt ettem egy kis étcsokit (azaz a pocket caffe csokiját), de attól sem indúlt be adrága.
2010. ápr. 19. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Az UH-s orvos szólt volna, ha gond van a babával. Neki van ebben igazán tapasztalata.


Én a 18. hét után kezdtem érzeni, most így 22 hetesen már nagyon aktív. Előtte Ő is kis lusti volt.

2010. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
feküdj hátra, és kezd el simogatni a pocid, tuti fogod érezni a picikét!És tényleg ne aggódj!Nem mindegyik baba ugyan olyan eleven, tuti minden rendben van:)
2010. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet csa sztrájkol, úgy mint az enyém:p

Az én drága babám a 12 UH kivételével mindegyiket végig aludta, 2 hete járok CTG-re, és ott se vmi atív, az utolsót pl meg kellett ismételni, mert bealudt a közepén és a szívhangnál aminek föl le kellett volna ugrálnia ott nekem egy vonal volt... Majd mikor levették rólam a gépet abban a pillanatban folyamatosan mozgott. A szlésznő mondta, h vannak olyan babák, akik ez csinálják, ha vmi a kismama pocakjához ér... Na hát nekem pont ilyen. Sőt volt olyan, h apósom nagyon szerette volna érezni a rúgását, hát két napig kellett várnia, mire kapott egy(!!!) rúgást!!! Mert én éreztem mozogni, de ha vki odatette a kezét a hasamra abba is hagyta... Lusta egy gyerek:P

Szerintem a tiéd is ilyen:)) Szóval ne aggódj!

37 hetes km

2010. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van :-) az Uh genetikus azt mondta a 12 -es vizsgálaton hogy valószínűsíthető nincs gond vele, nem lát kórosat. ha lefekszem az ágyba, akár délután, akár este, a pocimon a kezem, de még semmi.... lehet hogy éppen akkor megyek Uh-ra mikor ő alszik? első babánk ő, én már 34 éves múltam.
2010. ápr. 19. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen aggódtam, sűrün jártam az elején uh-re 15.hétig hetente, legtöbbször nem mozgott, de kutya baja, 10 hetes, most is rengeteget alszik! Milyen genetikai vizsgálatot csináltattál? Ha Afp-t, az nagyon megbízhatatlan!
2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ezt indítottam a 12hetes vérvétel után:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ennek volt nem túl jó az eredménye. mikor mentem az eredményért, akkor is nézte genetikus, meg a vérvétel napján is. azt mondta nem lát kórosat, tehát valószínűsíthető hogy egészséges.

2010. ápr. 19. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem minden rendben a picivel, ne aggódj. A miénk is alig akar megmoccani az UH-n. A 17 hetesen is éppen, hogy az egyik lábacskáját mozgatta, így derült ki, hogy fiú. :-) Én is aggódtam, de valószínű csak lusta a kis manó. Remélem ha kibújik is ilyen kis nyugi lesz. :-)
2010. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"jó" hogy akko rmásoknak is kis lusti a manócskájuk...elvileg a héten megjön az afp is...bár olvastam hogy azzal sokszor csak a frászt hozzák a kismamikra.


Remélem hogy tényleg lustaság áll a háttérben. csak olyan jó lenne látni őt ahogy a pociban is ficánkol... :-)

2010. ápr. 19. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!