Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fontos a babakocsihoz...

Mennyire fontos a babakocsihoz a mózeskosár, ha van hozzá babahordozó?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Fontos, mert abban a kicsi össze van göngyölve, a mózeskosárban viszont vízszintesen feküdhet, mint egy ágyban. Így jobb aludni neki, és séta után is hagyhatod még aludni benne.
2010. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Vagy mózeskosár legyen, vagy legyen 180 fokban dönthető a kocsi. A hordozó nem kényelmes egy újszülöttnek és nem is egészséges (még, ha manapság baromira divat lett így sétáltatni a piciket). A hordozót arra találták ki, hogy az autóba be tudd kötni, nem arra, hogy 2 órán keresztül abban "feküdjön" a baba... szegényeket rossz nézni, hogy össze vannak görnyedve benne...
2010. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 180 fokban dönthető babakocsim és hordozóm van. Én nem találtam fontosnak a mózest és jól döntöttem mert a babám kicsit reflxos és ha teljesen síkon fekszik szanaszét hányja magát. Kicsit a kiságyat is meg kell döntenem ezért jó hogy a babakocsi 180 fokos. Attól még amgerince egyenesen van és az a fontos. A hordozóban valóban nem ülhet sokat de nekem a korhában javasolták hogy tegyek bele egy keményebb párnát és akkor nem esik annyira bele (pici volta babám ezért nayon elveszett benne és összegörnyedt). És tényleg azóta úgy ültetem bele és nem hajlik meg derékben a gyerek.


Üdv

2010. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi azért választottunk olyat amihez van autóba beköthető mózes is, mert a hordozóban nem egészséges túl sokáig beletenni és nekünk kell majd 2-3x nagyot utaznunk még pici babával is.
2010. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem terveztek nagy (több órás) utazásokat, akkor nem fontos az autóba köthető mózes! A babakocsi viszont legyen dönthető 180 fokban! Nem egészséges hordozóban altatni a kicsit, ferde gerincel!!!!

Nekünk nincs mózesünk, a kórházból is hordozóba hozzuk majd haza a kislányomat, kb:20perc menetidő.


37h kismama

2010. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!