Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
e hónap 3-àn volt meg a mensim 2 napig véreztem .. de annyira görcsöltem hogy azt hittem bele halok ! Azóta hány inger derék szédülés görcsölés ha eszek hiába kívánom de hány ingerem van tőle hétfőn megyek orvoshoz! Szerintem terhesség ki zárva !
2016. aug. 14. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha serinted ki van zárva, akkor mi honnan tudjuk? Ha nem védekeztél akkor lehetsz. 3-án már el kellett volna menned a dokihoz, én nem várnám meg a hétfőt, menj ügyeletre vagy hívd fel telefonon őket.
2016. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te kizárod a terhesség lehetőségét akkor minek kérdezted meg hogy lehetsz-e terhes?

Amugy ennyiből nekünk nehéz lenne megállapítani hogy az vagy-e.

Valóban, ha nem védekeztél akkor előfordulhat. De ez hétfőnél elöbb nem fog kiderülni hacsak nem tudsz csinálni addig egy tesztet.

2016. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék babát 4 éve lesz hogy paromal együtt vagyunk kb 2 éve próbálkozunk azért írtam hogy ki zárom mert már nincs reményem de nem tudom mi ez de már nem bírom tovább hányinger has derék szédülés sajnos itt hétfőn lesz orvos de már a sírás keringett
2016. aug. 14. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap menj ez az orvoshoz nehogy baj legyen! És majd írj mi volt
2016. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!