Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy terhes?!

Lehetseges hogy terhes?!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ovszer nélkül szoktunk együtt lenni már lassan fel eve. Eddig sose volt baj, mindig idoben kihúzom. Most kb 2 hete szex kozben fehér folyasra lettünk figyelmesek. Kinézetre olyan volt, mint a sperma de szaga nem volt. Meg is jott a menszesze Úgy ahogy kell de csak elso nap volt eros a vérzés masodik nap mar csak pár csepp volt. Harmadik el is mult. Igazából neki mindig három max4 napig tart a vérzés. De most szokatlanul kevés volt. Mitol lehet ez? :/

2016. aug. 24. 07:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Készülj fel a válaszokra: a megszakításos módszer nem védekezés. És ezzel nekem is egyet kell értenem. A fehér folyás normális peteérés környékén, furcsa, hogy ezt ő még nem tapasztalta. Hány éves?


A rövidebb ideig tartó menstruáció sem zárja ki a terhességet, úgyhogy javaslom: csináljon egy terhességi tesztet.

2016. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Csinál egy tesztet és kiderül, hogy terhes-e. Ha pedig nem akartok gyereket, védekezzetek.
2016. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 H_Vivien ***** válasza:
85%
Mikor fogjátok megérteni, hogyha védekezés NÉLKÜL szexeltek, akkor bizony lehet baba! Ha megjött neki, akkor valószínű, hogy nem terhes, bár van rá példa, hogy megjön terhesség mellett is. A menzesz hossza, mennyisége nagyon sokmindentől függ, ha kevesebb ideig tart vagy kevesebb a mennyisége, az még nem azt jelenti, hogy terhes. Viszont, ahhoz, hogy egyszeri beleélvezéssel terhes legyen, ahhoz mindennek nagyon össze kell passzolnia időben. Vegyetek egy tesztet és csinálja meg, az kimutatja a tutit és nincs több kérdés. De KÖNYÖRGÖM!!! Ha nem akartok gyereket VÉDEKEZZETEK. Melyik könnyebb? Felhúzni egy nyomi gumit vagy kihordani és felnevelni egy gyereket?
2016. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy lehet terhes,de nyilván akarjátok,ha nem védekeztek.Szorítok,hogy összejöjjön!
2016. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors válaszokat! Miota egyutt vagyunk én nem tapasztaltam ilyen ragados-nyulos folyast.

Tudom, hogy nem védekezés, de nem mentem el benne ez 100%!

Egyébként 17 éves.

Mindig rovid a menszesze, de most túl kevés volt azert furcsa :/ bizok benne hogy ez nem a terhesség miatt van.

Azért is lenne furi mert mások honapokig próbálkoznak nalunk meg ossze jönne úgy hogy bele se élveztem?!:o

2016. aug. 24. 07:35
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Biztos hallottál már az előváladék-dologról. Hogy attól is terhes lehet. Nos, két egészséges ember, peteérés környékén igenis összehozhat egy babát.


Akik sok ideig próbálkoznak, azoknak általában van valamilyen ok a dolog mögött, amiért nem jön össze a baba.

2016. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Elovaladektol szinte lehetetlen teherbe esni :).. Nagyon kemény kis gyerkoc lehet aki úgy celba er.

Na de annak ellenére hogy megjott lehet terhes? Remelem tényleg semmi baj.

2016. aug. 24. 07:41
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Örülök, hogy biztos vagy a dolgodban, a kérdés akkor már csak az, hogy mi a franctól félsz? Ha te biztosan tudod, hogy NEM lehet előváladéktól terhes és azt is biztosan tudod (téged idézve 100%-osan), hogy NEM mentél el benne... Akkor miért kérdezel?
2016. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Majd veszünk egy tesztet akkor :) az a biztos.
2016. aug. 24. 07:49
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Édes kiscicám!

Hiába húzta ki a férjem időben, úgy terhes maradtam az első hónapban, ahogy kell.

Csak a szerencsén múlik, hogy így ki esik teherbe és ki nem.

Gondolom, nem fog gondot okozni, ha kiderül, hogy terhes, mert felkészültél arra, hogy a következő 18-24 évben fizeted a gyerektartást.

És ne gyere az abortusszal, mert abban te nem döntesz. Akkor csak a barátnőd dönt, hogy mi lesz a te sorsod. Azt is tudom, hogy nincs 40 ezred abortuszra.


Ha ezt a döntési jogot kiadod a kezedből, hisz nem védekeztél, meg is érdemled.


Tudtad, hogy tavaly több, mint 10 ezer tinilány szült nemkívánt gyereket? Kb. minden tizedik szülés tavaly.

Úgy általában 10 szülésből 4-et nem terveztek, csak becsúszott.

Nos, ennyire vedd biztosra, hogy elég ha csak nem akarsz gyereket, és nem lesz.


A barátnőd folyása, ha spermaszerű, akár gombás vagy egyéb fertőzés is lehet. Amit gumi nélkül elkapsz, és viszel át minden csajra, akit innentől dugsz.

Nyáron a strandon is vicces dolgokat lehet kapni, nem jelent semmit, hogy te voltál az első.


Ha neked nem ő az első, akkor egy komplett std szűrés jó ötlet lenne. Ingyenes!

Ha pl. Hpv-t kap tőled, méhnyakrákja lehet. Neked meg gégerákod, ha szájjal kényezteted.

De persze minek is a gumi!?

Ha időben kiveszed, a gombák is lepotyognak. ;)

2016. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!