Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy terhes?!

Lehetseges hogy terhes?!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ovszer nélkül szoktunk együtt lenni már lassan fel eve. Eddig sose volt baj, mindig idoben kihúzom. Most kb 2 hete szex kozben fehér folyasra lettünk figyelmesek. Kinézetre olyan volt, mint a sperma de szaga nem volt. Meg is jott a menszesze Úgy ahogy kell de csak elso nap volt eros a vérzés masodik nap mar csak pár csepp volt. Harmadik el is mult. Igazából neki mindig három max4 napig tart a vérzés. De most szokatlanul kevés volt. Mitol lehet ez? :/

2016. aug. 24. 07:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Egy ujabb felelotlen par. 17 eves! Nem feltek? Ennyire mindegy???
2016. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
8 éve vagyunk együtt a párommal. A kislányunk 9 hónapos. Az eltelt 6 év alatt a megszakításos módszert alkalmaztuk. Ezt folytattuk is volna, de mint fentebb írtam, lett következménye. Remélem érted amire célzok. Konklúzió: előváladéktól lehet terhes, a megszakítás nem védekezés. 30as pár.
2016. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen,lehet terhes,csináljatok tesztet! Első gyermekem megszakìtás mellett lett, második meg naptár módszer mellett... :D A különbség köztünk,hogy mi nem bántuk,hogy jöttek a gyerekek! De amióta nem akarunk harmadikat, rendesen védekezünk!!! ;)
2016. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Sok par fel bevallani, hogy a ferfi hibazott es rafogjak arra hogy az elovaladektol lett terhes. :)

Es koszonom nem kioktatast kértem. A folyas minden nonél termeszetes izgalmi állapotban ;) mármint sikositas szempontjabol.

2016. aug. 24. 11:16
 15/23 A kérdező kommentje:
De amugy most irja barátnőm, hogy nem múlt el teljesen, hanem most is megvan neki. Szoval nincs baj! :)
2016. aug. 24. 11:25
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Ritka buta vagy.
2016. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az én párom is biztos volt magában, több tapasztalattal e téren, mint Te, kedves tojáshéjmégafenekemendekefélnimindenkinéljobbantudok Kérdező. Csak nálunk nem volt probléma, hogy érkezok a Kicsi.
2016. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor a párod hibázott! Fogadd el. Csinaltunk tesztet most es lass csodát nem terhes! Bizok magamban tudom hogy nem mentem el benne. Elovaladektol meg NEM LEHET teherbe esni. Koszonom a kioktato válaszokat. Vagy ha lehet akkor elég nehezen es mindennek tokeletesnek kell legyen. Kb 1% erre az esély
2016. aug. 24. 16:36
 19/23 Andtica ***** válasza:
Ajjajj! Ha ennyire biztos vagy benne, akkor miért tetted fel egyáltalán a kérdést?? Nyugtasson meg valaki, hogy nem ez az általános hozzáállás a mai tiniktől!! A dac nem fog megóvni, így ha jönni akar a baba akkor jönni fog, megszakítás mellett. ;)
2016. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pénteken iratunk fel fogamzasgatlot. Ugy biztos nem fog jonni a baba. :)
2016. aug. 24. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!