Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák...

Kitti85 kérdése:

Terhességi cukros kismamák mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A terheléses vizsgálaton a két órás értékem 8.2 lett. Voltam diabetológusnál és dietetikusnál is. 150ch diétán vagyok 3 hete. Tartom precízen nem bűnözök egyáltalán. Ezen a héten itthon van a férjem és minden nap megyünk a két fiunkkal (4 és 3) valahová. Azóta volt hogy az 1 órás értékem magas lett. Egyik nap a reggeli után, másik nap ebéd után. Az étkezések előttiek jók azzal nincs gond. Egyszer lett 7.1 aztán másik nap 6.6. Lehet hogy a kicsit feszitettebb tempó lehet az ok? Kicsit idegesebb vagyok hogy időben elinduljunk, mindennel elkészüljek. Holnap hívom a dokit de addig is érdekelne más tapasztalt e ilyet. Kicsit meg vagyok ijedve és nem értem mert tényleg nagyon oda figyelek.
2016. aug. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mit írsz... De ha jól hámozom ki, akkor a kaja utáni cukrod, 7.1, 6,6? Ha igen, az jó. Kaja után felmegy a cukor az normális. Ha kaja előtt annyi akkor az nem olyan jó.

23hkm

2016. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaja után annyi 1 órával. Nekem azt mondták ne menjen 6,5 fölé. Azért lepett meg mert eddig nem volt ilyen magas és nem ettem semmi újat. Kaja előtt általában 5 alatt van (3,8-4,5) és utána is max 5,6 volt eddig.
2016. aug. 25. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 7-ig jó. Egyébként az idegeskedés is felviszi, és a terhességi korral is romlanak az értékek. Nekem is volt ilyen. Kenyeret váltottam és újra jók lettek az értékek. Sokminden lehet az oka.
2016. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 ig jó ne aggódj, jók az értékeid.
2016. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!