Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat keményedik a hasam...

Ha sokat keményedik a hasam akkor mindenképpen nyílik a méhszáj? 32 + 5 napos vagyok.

Figyelt kérdés
Már a 29.héttől észrevettem h néha kemény a pocim. Mostanában egyre gyakrabban, ami fura h leginkább az esti órákban (akkor aktív a babám lehet azért is), és főleg akkor amikor fekszek! Sokat pihenek, szedek magnéziumot is, lehet h a méhem gyakorol ennyire? Dokinál aug 3. án voltam utoljára akkor 3000 es volt a méhszáj, most szabin van, úgyhogy, szept 7. én tudok menni legközelebb. Nemi életet még élünk, és ez a sok keményedés aggaszt, nem fáj, inkább feszül, olyankor mindig el kell mennem pisilni, utána jobb. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2016. aug. 27. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gond lenne akkor annyit keményednél h nem bírnál menni.Tapasztalat...Sajnos!

Estére elfáradsz,próbálj picit többet pihenni,nem tudom mennyi mg-ot szedsz de emelhetsz az adagon.

Ha mégis nagyon aggódsz ne várd meg az orvosod,Menj ügyeletre vagy sztk-ba.

2016. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál köszönöm! Menni még tudok! :)
2016. aug. 27. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem a keményedések nem okoznak tágulást feltétlenül, 4-szer szültem és sokszor keményedett többedik terhességtől mindig a pocakom. Ez normális!
2016. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem..Terhességem elejétől keményedek.Zárt vagyok.

Ha mensi szerű görcsölgetések lennének azok tudjàk nyitni a méhszàjat.

Persze azért vigyszz magadra.

37 hkm

2016. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :)
2016. aug. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!