Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felhívnátok éjjel a fogadott...

Felhívnátok éjjel a fogadott orvosotokat ha baj van?

Figyelt kérdés
Vagy ügyelet ès hìvja a kórhàz ha kell.
2016. aug. 27. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább ügyelet.
2016. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Felhívnám, azért fizetek nem keveset, hogy bármikor rendelkezésre álljon.
2016. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azt mondta, barmikor hivjam. Nem volt baj ejjel, de hivtam volna a korhazat, ahol o volt akkor a foorvos.
2016. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én felhívnám, ha baj van. Mi a fontosabb: udvariaskodni, de ezzel esetleg kockáztatni a terhességet vagy a kisbabát, vagy inkább cselekedni, még ha nem is olyan nagy a baj. Mi nem vagyunk orvosok, jobb telefonálni, hogy az orvos mondja meg, mi a teendő.
2016. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Még nem voltam ebben a helyzetben, de szerintem én is a kórházba mennék, ahonnan hívják majd az orvosom, ha indokolt.


Napközben hívtam már probléma esetén, de az kicsit más.

2016. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2016. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Éjszaka nem hívtam de este igen h ez van mit tegyek.

Itt amúgy is az a szokás ha pl szülsz bemész ügyeletes megnéz,ha valóban megindult akkor értesíti az orvosodat.

De pl amikor 13 hetesen hajnal 3kor elöntött vér akkor eszembe se jutott felhívni az orvost mentem ügyeletre.

2016. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én véleményem az, hogy valós és sürgős indok kell ahhoz, hogy éjjel hívjam telefonon az orvosom. Viszont ha ilyen kaliberű dologgal találkozom, akkor a telefonbeszélgetés valószínű nem lesz elég és nem oldja meg a helyzetet, mindenképpen kórházba kell sietni. Tehát akkor első körben mindenképpen az ügyeletre mennék.
2016. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Eleve úgy beszéltük meg, hogy bármi baj van, ügyelet és ők értesítik. Szülésnél is ez volt a menetrend.
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Ugyeletet (ejszaka):)
2016. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!