Evettke13 kérdése:

Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok jun.5.-èn volt az utolsó menstruációm első napja,most augusztus 31.e van.

3napja barázok. 29.-èn voltunk ultrahangon ahol az orvos azt mondta hogy 5hetes terhes vagyok és egy 16mm-ert látott. Valaki segítsen megmagyarázni hogy miért 5hetes vagyok? Tobbnek kellene lennem nem?



2016. aug. 31. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Melyik hó 29--én voltatok uh-n?

lassan 3 hós terhes vagy? Semmilyen vizsgálaton nem voltál még? Védőnőnél sem?

2016. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A mêretek alapján!

Bár inkább már akkor 8 hetesnek kéne lenned nem?

A menzszes szerint.

2016. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha augusztus 29-én mondta ezt a doki, akkor elég nagy a baj.
2016. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A júliusi elmaradt menstruáció és augusztus 29. között egyáltalán nem mentél orvoshoz? Mert a leírásodból az tűnik ki, hogy már a 13. hetet töltöd, de a baba 5 hetes méretű, tehát nem fejlődik és nincs szívhang, azaz csak petezsák van még. Gondolom visszahívott 1 hét múlva a doki és ha ugyanez az állapot, akkor sajnos ez most nem sikerült, műtéttel kell befejezni, ha addig nem indul be spontán.

Vagy nem rendszeres a menstruációd és előfordul, hogy hónapokig nem jön meg? Mert ebben az esetben lehet, hogy 3 hete volt peteérésed és akkor valóban csak 5 hetes a terhesség. Írj egy kicsit több infót.

2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom elírtam NEM jun. Hanem JUL. 5.-en volt az utolsó menstruációm első napja. És ha kiszámolom akkor 8hetes 1 napos terhesnek kene lennem . de három napja Voltunk ultrahangon ahol azt Mondta a doki hogy 16mm,5hetes terhes vagyok ,jöjjek vissza 2het mulva
2016. aug. 31. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszt?
2016. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondom én a méretei alapján 5 hét. Ezért hivott vissza!

Jól mondták megnézik hpgyan fejlődik!

Vagyis túl sok az eltelt hét a méretéhez képest.

Az max 6 hetesnek felel meg!

Kicsi vagy még azért hivott vissza.


Meg hogy lesz e pulzálás!


Mert az azt hiszem 7-8 hétre alakul ki!

Bámulatos az emberi test!

Na mindegy!

Drukkolok neked!

Lehet kicsit korán mentél!

Én először 12 hetesen mentem.

Vagy picit hamarabb. Olyan 10

2016. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pozitív tesztek ha jól emlékszem aug. 10-12.en elég későn mutatta ki. Mert aug. 3.-ára nem vártam,bár tudtam hogy nem fog megjonni de a teszt 10-12.-e körül mutata csak ki a teszt
2016. aug. 31. 14:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján lehet, hogy későbbi peteérésed volt, és a korának megfelelő méretű. Ha félidőben lett volna peteérésed, akkor már a nemvárt napja körül kimutatja, de neked szerintem később volt. Adj egy kis időt neki, a következő vizsgálaton kiderül, hogy növöget-e. Remélem, minden rendben! Addig pedig sok-sok türelmet kívánok, hogy kibírd! Majd írd meg!
2016. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan későn lett pozi avteszted akkor nem kicsi! Nyugi! Minden rendben lesz! Igy pont jo a mérete sztem;
2016. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!