Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen is megjon érzés,...

5 hetesen is megjon érzés, mensis alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Ovu óta majdnem minden nap van mindjárt megjon érzésem, másnak is volt ilyen? Jövő heten megyek dokihoz. Sokan írják, hogy a szervezet emlékszik a mensi idopontjara, de nekem ez ovu ota van a mai napig.
2016. aug. 31. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem tudom mi az oka, de nekem is teljesen olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. Görcsöltem, derékfájás és társai, aztán nem jött meg, teszteltem és pozitív lett. Normális, nyugi. :) A doki még nem biztos, hogy sok mindent fog látni, ha most mész, de hátha. Szép babavárást!
2016. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Igen, elég korai, ciklusaim 35 naposak ráadásul, de mar nem variálok az időponttal, hatha látszani fog :)

2016. aug. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!