Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok....

20hetes kismama vagyok. Gyakran fáj a hasam, és nyilal a hüvelyembe. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyílik a méhszáj. Hívd fel az orvost a biztonság kedvéért.
2010. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő a hasad és nyúlnak a szalagok. Ha nagyon aggódsz, hívd fel a dokit, de ez ebben a korban normális, nekem is van. 20h km
2010. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik?
2010. ápr. 22. 19:49
 4/5 anonim válasza:

ha megnyugtat mond el a dokidnak minden fájlaló érzésed. én is bepánikoltam sokszor. de megnyugtattak.volt ugy hogy erőszakoskodtam hogy vizsgáljon meg mert tudni akartam a biztosat. ahogy a baba növekszik nődögél a méhed is és a tartó szalagok nyúlnak. ez is okozhat szúrkálódást.

36hetes kismama

2010. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a méhed növekedésétől van. Nekem is volt most két nap is, hogy eléggé fájt, vegyél be magneB6-ot, és pihenj amennyit csak lehet. Én nem sokat tudok a 17 hós lánykám mellett, mégis elmúlt (inkább csillapodott) ez a fájdogálás, és biztosan a növekedéstől volt, mert most szemmel láthatóan nagyot nőtt a hasam. (ikreket várok, talán nálam még jobban látszik ha nől). Én is 20 hetes vagyok.
2010. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!