Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek az egész szüléstő...

Nagyon félek az egész szüléstől, a fájdalomtól, a komplikációktól a haláltol. Félek nehogy ne éljem tul, vagy a baba. Pedig még csak 8hetes vagyok mit lehet ellene tenni? Megnyugtat valaki? (

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 13:00
1 2
 11/11 nünü87 ***** válasza:

Én is azon izgulnék hogy a terhességgel minden rendben legyen. A szüléstől miért félsz ennyire? Ha első babád akkor honnan tudod mitől kell ennyire félni? Nyugi. Ne parázz ezen. Mindenki fél egy kicsi tőle de hidd el nem kell. Egyébként amikor már a szülőszobán leszel nem ezen fogsz rágódni. Én reggel 8-tól vajúdtam délután fél 2-ig de mivel nem tágultam és a vizem is elfolyt már hajnalban császárral lett meg a lányom délután 2-re. Nekem csak pozitív élményem van a szülésről. És császárnál meg kapsz érzéstelenítőt úgyhogy nem érzel semmit. Utána se vészes. Nekem nem fájt semmim utána se csak kicsit nehezebb volt mozogni meg húzódott a seb de a baba amúgy is mindenért kárpótol. Ha minden rendben lesz a terhességed alatt akkot a szülésnél se lehet gond. Szép terhességet kívánok vigyázz magatokra és ne idegeskedj feleslegesen a szülés miatt. Élvezd a kismamaságot.

6 hónapos kislány anyukája

2016. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!