Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Múlt hónapban...

Lehetek terhes? Múlt hónapban teszt negatív lett, megjött most késik.

Figyelt kérdés
Szédülök, fáj a fejem, de a doki szerint lehet pajzsmirigy problémáim vannak, azért nem vagyok jól. Jövő héten megyek vérvételre. Még nem tudtam időpontot kérni nőgyógyászhoz, nem veszi fel. Vasárnap kellett volna megjönnie.
2016. szept. 23. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
A nagy sietésben kicsit értelmetlen lett a kérdés. :) Múlt hónapban teszteltünk egyet, akkor az negatív lett. Időben meg is jött, viszont most késik, majd egy hete. Ha valakinek így kicsit világosabb. (tesztet most nem tudok venni, viszont addig is jó lenne valamit tudni)
2016. szept. 23. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem vettél már egy tesztet? Nem is értem az ilyen kérdéseket, mi azt honnan tudjuk, h lehetsz-e terhes v sem? Védekeztetek? Tervezitek a babát? stb...

TESZTET KELLENE VENNI

2016. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tesztet már lehet kapni 400 ft körül a dm-ben, de sztem bárhol, megcsinálni meg pár perc
2016. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam hogy jelenleg nem áll módomban tesztet venni! A világ végén egy kis faluban lakok, ahol csak a gyógyszertárban lehet kapni tesztet, és kibeszélnének a falusiak. :) Vasárnap tudok felmenni városba! Véleményekre volnék kíváncsi csak. Baba ha van nem probléma, de egyelőre nem szeretnénk!
2016. szept. 23. 14:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, védekeztünk, fogamzás gátlót szedek. Viszont ez sem, mint semmilyen más módszer sem 100%-os védelmet nyújt.
2016. szept. 23. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kristálygömböm és terhes vagy!Gratulálok!
2016. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!