Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. Hét enyhe görcsölés normális?

30. Hét enyhe görcsölés normális?

Figyelt kérdés

Enyhe görcsölésre lettem figyelmes kb 20 mp-ig tart 10:45-kor majd 11:30-kor most 12:30-kor...ez normàlis? Kicsit tartok a koraszüléstől nyugtassatok meg hogy ezek nem fognak rendszereződni még!:)

De jóslófájásnak még korai lenne nem? eddig csak fájdalmatlanul keményedett a pocim néha + pár napja érzem hogy feszíti alul a medencecsontjaim a baba feje

Bocsi ha amatőr kérdés első terhesség



2016. szept. 26. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba, ha nem marad abba. Ott mérnek méhösszehúzódásokat és bekötnek egy infúziót. Még korai lenne a babának világra jönni. Nekem is volt ilyen, leálltak a görcsök, viszont kicsit kinyílt a méhszáj. Az orvosom, azt mondta, legközelebb irány a kórház ilyen esetben. Feküdj le pihenni, hátha múlik, de az orvosnak mindenképp említsd meg legközelebb.


Nem tudom, van-e az orvosodnak elérhetősége, esetleg hívd fel, ő mit javasol.

2016. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Jobban vagy? Voltál orvosnál?
2016. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak jóslófájások tegnap jobb volt, ma megint enyhén görcsöltem meg a derekam leszakad :( hát sajnos ez még pár hétig így marad :) a fő hogy nem koraszülés :))
2016. szept. 28. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs baj! Vigyázz magadra meg a babára!

Pihenj sokat!

2016. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!