Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes ultrahangnál ugye...

A 12 hetes ultrahangnál ugye van vérvétel is amire a házi orvos ad beutalot?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy elöbb ultrahangra vagy vérvételre megyek...és erre a vérvételre meddig lehet elmenni? És a fizetös kombinált vérvételre meddig lehet menni? És amit a védönö adott hepatitisz vizsgálat kérö lapot azzal is vérvételre kell menni az is olyan mint egy beutalo ? És ezek elött a vérvételek elött lehet enni ? Az ultrahang hüvelyi vagy hasi lesz ?

2016. szept. 26. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nalunk a 12ik hétre mar kesz kell lennie a vérvételnek. Én pont 11 hetesen voltam vérvételen de nálunk mindenki a 10-11ik héten ment. A kiskonyvedxben lepecseteli a háziorvos az első részt és ezzel mehetsz.

Üdv

29hkm

2016. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- a kiskönyvvel is mehetsz vérvételre. Ha adott a védőnő beutalót, akkor menj el amikor tudsz, csak gondolom a háziorvos pecsételi le, a védőnő nem tudja. Engem 10 hetesen nem küldött védőnő, csak 14 hetesen. Ebből azt gondolom nem sürgős. De nem árt, ha van valami eltérés minél előbb derüljön ki. A többi (hepatitisz, vércsoport is 14 hetesen volt). Éhgyomri a vérvétel, szóval reggel csak vizet igyál. Ennek a vérvételnek nem sok köze van az ultrahanghoz. Ez a rendes laboros vérvétel.

Egyébként a vizsgálat kérő lap az a beutaló. Egyszerre leveszik ezeket.


- a kombinált teszt vérvételje teljesen más. Nekem 12 hetesen vették le a vért.


- az ultrahang orvos függő, de általában 12 hetes kortól hasi, de ilyenkor még lehet hüvelyi is.

2016. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10hetesen voltam védőnőnél akkor adott beutalót vérvételre.Másnap el is mentem.Azt mondta hozzá megy az eredményha gond van telefonál.Egyébként 14hetesen menjek megint akkor ideadja az eredményt.Nem telefonált,ma este megyek 12uhra.Ha kell a vv papír a dokinak akkor majd holnap elkérem és megmutatom neki.

Kombinált teszt fizetős,időpontot kell rá kérni

2016. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!