Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként minden éjjel...

Kismamaként minden éjjel felébredek és legalább két óra kell míg visszaalszom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok és ez minden éjjel előfordul. Nem a baba mozgása miatt nem tudok aludni, nem csak úgy. Általában akkor fordul elő, amikor felkelek pisilni, olyan 3 óra magasságában. Általában 5, fél 6-kor tudok visszaaludni. Nem vagyok túl pihent sem, mert ezeknek az ébrenléteknek köszönhetően kb 6 órát alszom éjjelente, napközben pedig egyáltalán (nem is tudnék).


Mitől lehet ez és mit tehetnék ellene? Annyira bosszantó, hiszen éjszaka tenni-venni sem szeretnék a lakásban, úgyhogy gubbasztok két- két és fél órát a sötétben...


2016. szept. 27. 10:11
 1/6 nünü87 ***** válasza:
Szedsz magnéziumot? Magne B6 lehet segítene. Vagy a magne B6 álom. Kérdezd meg az orvosodat hogy mit javasol.
2016. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedek, de kis mennyiségben. Akkor itt lehet a hiba. Növelem az adagot, hátha jobb lesz.
2016. szept. 27. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz nap közben?

Lefárasztod magad eléggé? Mozogsz valamit?


Egyébként vannak/lehetnek ilyen fázisok.


Nálam is volt egy-egy ilyen éjszaka, aztán pár nappal később annyira kipurcanok, valahogy "felgyűlik a kialvatlanság".

Mostanában én mondjuk inkább a "mindig aludnék" kategória vagyok, de hát nem vagyunk egyformák...


Off: a magnéziumhoz ennek mi köze?

2016. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kb ilyenkor kezdodott, es nekem is igy hogy ejjel 3-4 fele felkeltem pisilni, aztan kellett vagy masfel ora mire vissza aludtam. En sem ereztem hogy kipihent lennek. Kellett vagy 2 het mire rajottem, hogy tenyleg az voltam, csak en ezt nem ereztem. Az segitett nekem, hogy napkozben teljesen lefarasztottam magamat, aztan most mar ejszaka tenyleg csak pisilni kelek fel, nem ejszakazni 😊 probald ki, lehet neked is ez lesz a gond. Udv, 29hkm
2016. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem lesz nehéz lefárasztani magam mert most kezdünk felújítani :D
2016. szept. 27. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez volt, 28-33 hétig kb, utána meg még annyit sem tudtam aludni, bár én mikor hazaértem munkából mindig bealudtam, de akkor is csak 1-2 órát sikerült. Sajna nekem sehogy se sikerült megoldani... ha nem keltem fel wcre, akkor volt esélyem a visszaalvásra, de amúgy nem...
2016. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!