Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon lévő Kismamak! Ti mit...

Otthon lévő Kismamak! Ti mit csináltok, hogy ne unjátok szét magatokat?

Figyelt kérdés
hazimunka, gyerek ruha vásárlás, kicsi séta... de még mit lehetne? Eddig dolgoztam és most megöl az unalom, a hazimunkatol meg mar tiszta ideg vagyok.
2016. szept. 30. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Én speciel úgy tudok ilyeneket csinálni, hogy itthon vagyok a nagyobbal na meg a 40. héten hadd legyek már Cseden, ami megkezdhető a kiírt előtt 28 nappal....
2016. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%

En 11 hetes vagyok most, jelenleg dolgozom meg. Mikor megjelentem a haziorvosnal 9 hetesen meg mielott barmit tudott volna a terhessegemrol mar megkerdezte, hogy akkor irjuk is a tappenzt?

Szoval szerintem az orvosok reszerol is erdekes a dolog.

Rosszul vagyok, hanyok, tenyleg minden bajom van, de meg birom. Bent is azt mondtam, hogy ameddig lehet addig jovok. De ha ki fog jonni az aranyerem akkor bizony nem megyek. Hajlamos vagyok ra, elozo szulesem nagyot rontott rajta es raadasul ulomunkat vegzek.

Csak azert nem fogom magam tonkretenni jobban, mert egyesek tappenzcsalonak titulalnanak. Mert boltba akkor is mennem kell majd es a gyerekert oviba , vinni az edzesre es akar jatszoterre is....

Milyen felfogasa van egyeseknek...



17-es! Te milyen munkat vegzel ahol lekopnek?

2016. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

Ha eddig aktív voltál, akkor most miért vagy otthon, főleg ha még unatkozol is? Hány hetes vagy?

Én nem unatkoztam, olyanokat csináltam, amire addig nem volt elég időm. Bármit csinálhatsz, amihez kedved van.

2016. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok, módosítanék. Én nem sportolhattam, mert a másodikkal veszélyezetett voltam, azért voltam otthon. Mivel nem írtad, te miért vagy otthon, nem tudom, mit csinálhatsz, mit nem.
2016. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Húha, látom nagyon sértő. :)))
2016. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

22 es.

Én is ülőmunkát közvetlenül emberekkel.

Ahol inkább a stresszüket szokták kiadni.

Annyi védett hogy üveg volt kettőnk közt.

A cég nevét nem mondom meg mert nem lehet.

De sajnos olyat is kaptam hogy beültetnek ide szánalmas román kis kurvàt... hol ott közöm nincs a románokhoz. Mindegy nem is érdekel.

A koleganőmet meg megfenyegették hogy megvárja még végez és agyonveri....

Hihetetlenek az emberek....

2016. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat. en 22 hetes vagyok. olyan munkakornyezetben dolgoztam ami karosithatja a picurt, ezert jottem tappenzre. de az elso 3 honapot amugy se birtam volna, mert vegig tudtam volna aludni az egesz napot es mindentol oklendeztem... ezt meg, h valaki tappenzen van miert zavar sokakat?! ha meg lehet tenni anyagilag is es mert sokaknak akar igy marad meg a baba miert is bantja a masikat? meg ugy egyaltalan mi koze hozza, en szimpla irigysegnek gondolom, h azert mert o nem teheti meg. ha meg megis megtehetne, de nem teszi errol csak a martirkodo kismama tehet. kezdem egyebkent egesz jol feltalalni magam, leginkabb a varrassal toltom az idomet, setalgatok meg szinhazba is fogunk menni nem sokara :) kellemes babavarast kivanok nektek! koszi a valaszokat! :)
2016. okt. 2. 15:55
 28/29 A kérdező kommentje:
lemaradt, h panellben lakunk, igy csak a par szobanoveny ontozese marad :) de kapalni meg gazolni nem is vagyok.
2016. okt. 2. 16:00
 29/29 anonim ***** válasza:
Én 3 hós vagyok :) Nekem még nagyon új ez a történet, a 10. hétben mentünk el vizsgálatokra, okt 7től vagyok itthon. A 12. hétig meg sem álltunk, a héten tudtam rendesen kitakarítani az udvart, még jó is, mert jöttek a villanyórát lecserélni és nem a mocskot látták. De mikor párom barátai átugrottak. Úgy szégyelltem magam. Nem volt kitakarítva épphogy elmosogattam :D A héten otthon voltam. Takarítok, filmeket nézek mikor párom dolgozik (tegnap néztem az Aranyhajt, Állj vagy lő a mamám!, A palota ékköve, Hotel Transylvania, Ritchie Ritch, Az ördög jobb és bal keze 2) már folyt a szemem :D Vasárnap megyek bolhapiacra :) Leveleket szedegetek össze, sétálok, főzni tanulok, spórolok :)
2016. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!