Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben van használt kismama...

Győrben van használt kismama ruha üzlet?

Figyelt kérdés

Nem állunk túl jól anyagilag és ha nem muszáj, nem költenék egy vagyont kismama ruhákra, úgysem hordja az ember túl sokáig őket! Érdekelne, hogy tud e valaki itt Győrben, vagy Győr környékén olyan üzletről, ahol használtan lehet venni kismama ruhákat.

Előre is köszönöm a válaszokat!

24 hetes kismama


2008. okt. 3. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ajánlom neked a teszvesz-t. én is ott vásárolok,még baba ruhákat is beszerezheted onnan. Nekem van két kedvenc eladóm is,akiknél 1500-2500 ft között lehet venni német,teljesen új kismama nadrágokat venni. Ha érdekel,írj privit,elküldöm a felhasználói nevüket.

Illetve nekem is van egy kantáros farmer kismama nadrágom eladó,mert kicsi lett rám. Nem tudom,hány kg vagy,én most vagyok 83 kg,sajnos elég erős a combom,csak a combja nem jó. Ha érdekel, szólj

2008. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, hogy a Plazánál van egy Bababizi üzlet a 10 emeletes aljában,és ott van minden. Még én sem néztem meg, de nagyon érdekel. Te mikorra vagy kiírva?

Én jan. 15. :-)

Egy szintén győri kismami

2008. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írtam privit, köszönöm! :)


Január 22-ére vagyok kiírva! Ha Te egy kicsit később szülnél, én meg előbb, még lehet össze is futnánk a kórházban! :) Köszönöm az infót, meg fogom nézni azt az üzletet!

Boldog babavárást és jó egészséget Nektek! :)

2008. okt. 3. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A plazánál lévő bizi-boltban kismama ruhák csak újak vannak,a gyerek ruhák amik használtak.

Én is a tesz-veszen vettem 1000ft.-ért kismamanadrágot.

Különben gratula, én is jan.-ra vagyok kiírva.

Szintén egy győri kismama

2008. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!