Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szűnnek meg az alhasi...

Mikor szűnnek meg az alhasi görcsök?

Figyelt kérdés
Elvileg 5 hét + 1 napos vagyok. A pozitív teszt óta megvan ez a "mindjárt megjön" érzés. Nem kifejezetten erős görcsök és magnéziumra+pihenésre javul, de lassan kezd aggasztani. Hirtelen mozdulatra egész élesen fáj. Nem merek együtt lenni miatta a férjemmel sem. Csak a méhem felpuhulása miatt görcsölök és abbamarad, vagy ez inkább hormonhiány? Orvoshoz pénteken megyek (múlt hét szerdán még nem nagyon látott semmit). 26/l, első terhesség

2016. okt. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérzel és nincsenek nagyon erős görcseid illetve pihenésre enyhül akkor normális. Velem is ez volt,lassan elkezdheted "átállítani" magad,hogy ne mozdulj túl hirtelen,nekem a 11-12 hétig volt a legrosszabb ez a hasító,húzó érzés. Szedj naponta 3X1 magne B6-ot,és próbálj pár percre ledőlni vagy leülni ha nagyon kellemetlennek érzed. Sok ilyen furcsa dolgot fogsz majd érezni még,én is mindig meglepődök ez megint mi,pedig csak 13 hetes vagyok 😁 Nyugodj meg,a dokinak megemlítheted majd,hogy megnyugtasson... Boldog babavárást!
2016. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kicsit megnyugodtam! :) Boldog babavárást!
2016. okt. 3. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 5hetes vagyok nekem a b6 helyett a magnerot tabit ajánlották 3x1 erősebb mint a b6

Én is azt kezdtem el szedni mert multheten erősebb görcseim voltak de azóta már nem görcsöl a hasam nem tudom hogy a tabletta segített vagy sem

2016. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért kell a B6 vitamin is mert mai napig hányok és nincs étvágyam... Első voltam ☺
2016. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as#

Hát én csak hasgörcsre szedem, én még nem hányok

2016. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26+4 hetes vagyok és még néha most is van magnéziumot szedek és pihenek az segít
2016. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!