Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. napja késik, enyhe rózsaszí...

6. napja késik, enyhe rózsaszínezésem volt a nemvárt napján. Alhasi szúrkálódás, rosszullétek, hányás, egy halvány pozitív és két negatív teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
6napja késik, a nemvárt napján enyhe rózsaszínezésem volt semmi több... be tudtam annak, hogy na megjött... de nem! Azóta alhasi szúrkálást érzek, nagyon ingerlékeny vagyok, rosszul leszek kb minden evés után... Félidőben szintén volt egy nagyon halvány rózsaszínezésem, gondolom a pém miatt. Együtt is voltunk a párommal! Várjuk a picit :) Valakivel volt hasonló? Lehetek terhes úgy hogy egy halvány pozi és két negatív tesztem lett..?
2016. okt. 14. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt ami halvanyan mutatta es voltami meg nem.
2016. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért halvány a pozitív, mert később volt peteérésed? Nekem is akkor lett pozitív, amikor már 6 hetesnek kellett volna lennem, de 4 hetes és néhány napos voltam. Menzesz előtt nem sokkal volt ovulációm, mikor meg kellett volna jönnie, akkor kezdődött csak el a beágyazódás. Vár egy hetet és akkor tesztelj megint. A rózsaszínes folyás lehetett ovu vagy beágyazódás kezdete miatt, most pedig a beágyazódás végét jelezheti vagy a menzeszed jön meg ilyen lightosan a baba miatt. Jövő hétig várj, ha addig nem jön meg erősen a vérzésed, tesztelj. Utána akármi is az eredmény, keresd fel a nőgyógyászt.
2016. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!