Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rossmannak van terhes...

A rossmannak van terhes vitaminja?

Figyelt kérdés
A DM-nek van saját márkás azt tudom. A rossmannak is vannak saját márkás vitaminjai, azt is tudom, de a webshopban abból terhes vitamin épp nincs. Az üzletekben van?
2016. okt. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom, hogy a rossmannak lenne terhesvitaminja. Érdemes bemenni megnézni, megkérdezni.

Egyébként meg ezekből a vitaminokból szerintem érdemes megvenni a jobb márkákat, mint pl Elevit, vagy a Gravida.

2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, a héten, ha arra járok és nem felejtem el, akkor megnézem majd. Nem járok a rossmannba, de a dm-ről le akarok szokni, ezért érdekelt, hogy azt is tudom-e rossmannos termékkel helyettesíteni.


Én az összetevők összehasonlítgatása alapján úgy döntöttem, hogy nem érdemes azokat venni, mert számomra a nevük nem éri meg az árkülönbséget (pl. a dm-es két hónapra 800 forint) persze ez mindenkinek a saját döntése, én nem érezném jobban magam attól, hogy mi a neve a vitaminnak, mert csak az érdekel, hogy mi az ami benne van ugye. Biztos van, akinek megnyugatóbb "márkásat" szedni, hát kinek hogy.

2016. okt. 19. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs rossmanos. És semmivel sem tud többet a dràga vitamin, sőt van amikor jobb az olcsóbb.
2016. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor vitaminért muszáj leszek a DM-be visszajárni. Úgy vettem észre, hogy sok minden egyéb már drágább a dm-ben, mint a másik két drogériánál, ráadásul most ez az új kuponos rendszer... á, elszokok máshova, de a vitaminért visszajárok majd.
2016. okt. 19. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél akciósan több dobozzal ami kitart. Ez a legjobb megoldàs.
2016. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abban igazad van kérdező,hogy nem a márka számít,de ha összehasonlítod a vitaminok tartalmát,a dm-es vitaminban sokkal kisebb mennyiségek vannak,mint pl az Elevitben.

A Dm-eset mindenképpen ki kell egészíteni még valamivel,ha azt akarod szedni.

2016. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsoldos Karolina válasza:
Nekem, mint gyógyszertári dolgozónak, csak annyi hozzáfűzni valóm lenne a kérdéshez, hogy míg a mm-es vitamin étrend kiegészítő, nincsenek vizsgálatok a hatását, a felszívódását tekintve, addig az Eleit és Gravida vény nélkül kapható gyógyszer. Ami azt jelenti, hogy klinikai
2016. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsoldos Karolina válasza:
Bocsi, folytatom. Na a Gravida és az Eleit gyógyszer, és klinikai vizsgálatok bizonyítják hatásosságukat és felszívódásukat. A Femibion ugyan étrend kiegészítő, de a gyártó által kifejlesztett egyedi folsavat tartalmaz, ami szintén vizsgált!És más termékben nem megtalálható.
2016. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!