Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt?

Halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 20. 18:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, nekem már azelőtt volt, hogy késett volna. Persze akkor én se gondoltam volna arra, hogy baba van. Persze nem okoskodás, de minden ember más. :)
2016. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Hú, remélhetőleg csak száradási csík, de én is látom! Nekem is alig látható volt késés előtt még... Ismételj rossmannos facellevel! Ha ez pozi lenne, akkor az sokkal erősebb lesz!
2016. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az enyém ilyen lett, felül az X-epil, alul a Facelle teszt. Szerintem nem vagy terhes, nem látok két csíkot.

Hányinger sok mindent jelenthet. Mikor kéne megjönnie?

28N

2016. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

Én is látom a második csíkot, rögtön kijött-e az a kérdés.


Mindenképpen csinálj tesztet 2 nap múlva is ugyanilyennel reggeli első vizeletből.

2016. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kb 3.-4. Percben lett ilyen. Nagyon ideges vagyok... Nem tudom mi lesz .. Közre játszhat, hogy azért nem hatott a tabi mert beteg voltam? Citrocalciumot, neo citrant szedtem egy hétig... Plusz rengeteg saridont, mert sokat fájt a fejem.
2016. okt. 20. 21:03
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
Én nem látok rajt csíkot, de egyszer én is teszteltem halványat, de nem voltam terhes, szintén fogamzásgátlót szedek, nekem is sokat volt hányingerem. Azt mondta a nőgyógyászom, hogy felesleges tesztelgetni, mert csak pénzkidobás, ha kimarad a vérzés úgyis el kell menni hozzá.
2016. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Neocitran befolyásolja a fogamzásgátlót, a Saridont nem tudom.
2016. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%

Hány napja késik? Én nagyon halványan de pozitívnak látom...a nem várt napján volt nekem ilyen.


30 hkm

2016. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Van rajta második, csak nagyon halovány! 2-3nap mùlva erősödhet!:)
2016. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

Teszteltél ma is? Hol jársz a ciklusodban? Késik már a menzeszed?

Sajna én is látom rajta a másiodik csíkot nagyon halványat. Ha ez xepil teszt, akkor még bármi lehet, abban a márkában én nem bízom...

Szerintem vegyél a patikában pregnasens tesztet, én erre esküszöm. Nagyon érzékeny. Asszem 13-14. dpon délutáni vizeletből nagyon erős pozitívat teszteltem vele.

2016. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!