Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok, hogy milyen volt...

Leírnátok, hogy milyen volt ikrekkel a terhesség és mikor születtek meg?

Figyelt kérdés
Ikreket várok, és kíváncsi vagyok, másnál hogy zajlott a terhesség. Ha a van szívhang, akkor valószínű megmaradnak igaz? Milyen volt, maga a terhesség?

2016. nov. 18. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 1.. heten durva verzesem volt. Eppen nyaraltunk es az ottani doki - inkabb nem minositem - azt allapitotta meg, h elveteltem. Azt sem tudtam, h terhes voltam, azt pedig plane nem, h ikrek. Az okot most nem firtatom, m nem ide tartozik. Szomorun, de tudomasul vettem, h elveteltem. A nyarals utan mentem el otthon is dokihoz es ott az UH-s felvetel kozben - maga a doki is meg volt lepodve a tortentek elmeselese utan - mondtak a nagy hirt, h meg terhes vagyok, raadasul ikrekkel. Nagyon nagy sokk volt, aztan pedig par het aggodas, h minden rendben van-e veluk, miutan az idiota kulfoldi doki igy felrediagnosztizalt. Hal`istennek minden rendben volt. Csinaltattam 3D-s es 4D-s UH-kat is. Matyasfoldon van egy nagyon jo klinika, ahol teljesen kivizsgaljak a magzatot, h minden ok-e. Kb. 14. hetig volt non-stop hanyingerem, de sosem hanytam. Este alig vartam, h lefekhessek, annyira rosszul voltam. Enni is alig birtam. 14. het kornyeken ez megszunt, utana minden okes volt. Nem voltam kivanos, egyedul a cirkehusra nem birtam ranezni sem. Az esti orrdugulas volt meg nagyon kellemetlen es ahhoz muszaj volt orrcseppet hasznalni, m keptelen voltam levegot venni. Mas kulonosebb kellemtlensegem nem volt. Talan meg a gyomoreges, de azon a Rennie segitett azonnal.

33+1 hetre szulettek a babok, ami ikreknel eleg normalis. A kisfiamat 3 het utan haza tudtuk vinni, de sajnos a kislanyom szinte az osszes koraszulottseggel jaro probleman atesett: apnoe, sargasag, verszegenyseg, reflux. Igy ot masfel honap utan tudtuk hazavinni a korhazbol. Mar lassan 2 es fel evesek es nagyon elevenek :) Bar a koraszulott babak 6 honapos, max 2 eves korukra behozzak a lemaradast. Nalunk hal`istennek minden idoben megvolt :) Gratula Neked es irj nyugodtan, ha van meg kerdesed :)

2016. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedved Válaszoló.Csak kíváncsiságból hágy grammal születtek a babáid?Kedved Kérdező Te hány hetes vagy?
2016. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, kisfiam 1kg 67dgk-mal, a kislanyom 1kg 81dkg-mal szuletett.
2016. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehezebb, mint az egyes terhesség, bár én mindegyik terhességemnél kb. 18 hétig nonstop hánytam. Tehát ez nem különbözött. A vége volt főként nehezebb nekem. 37,5 hetesen születtek, 3100g, 3100grammal. A súly cipelése (6,2 a két gyerek), nehezebben mozogtam, légszomj, más nem volt. A szülés katasztrófa egyik simán született, másik keresztbe fordult, így sürgősségi császár. 5 naposan hazamentünk, a gyerekek voltak vérszegények erre kaptak gyógyszert. Amúgy most már 18 évesek.
2016. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt, csak az utolsó harmadban óriási volt már a hasam, nem aludtam jól, égett a gyomrom, de az az első (egyes) terhességemnél is így volt. 40. hétre születtek császárral, négy nap múlva mentünk haza. 2500 és 3010 g-mal születtek.
2016. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én 25 éves, és jelenleg 7 hetes vagyok. Van már egy kisfiam, de most, hogy megtudtam ikrek lesznek, legalábbis eddig úgy néz ki...aggódok. Nem szeretném, ha koraszülöttek lennének, vagy egyéb más probléma lenne :( A fiammal mikor terhes voltam, soha nem volt hányingerem, most viszont van. Ez persze nem gond...csak minden rendben legyen :)
2016. nov. 18. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A hethesseg azert volt nehez, mert 6,5 honaptol fekudnon kellett, amugy minden rendben volt.

40+3 napra szulettek termeszetes uton, de meglepoen tormikek lettek a becsult sulyukhoz keppest.

Most ujra ikreket varok es 17 hetes terhes vagyok eddig ez teljesen mas mint az elozo. Mar van 3 gyerek nem tudok ugy pihenni, de meg nem is igenylem, alig van meg hasam.

2016. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*terhesseg
2016. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!