Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 30. hetig nem hiztak!...

Akik a 30. hetig nem hiztak! Hany kilo jott fel a vegeig?

Figyelt kérdés
Foleg olyanok valasza erdekel, akik normal testsulyrol indultak, de barki irhat. Irjatok oda, hogy volt e tulsulyotok a terhesseg elott es hogy miert nem hiztatok a 30. hetig. Hanyinger miatt esetleg, vagy mondjuk fogytatok es ilyenkorra ertetek el a kezdosulyt, stb. Koszi
2016. dec. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 87 kilóval kezdtem a terhességet,a hányás miatt az első trimeszterben 3 kilót fogytam.A 20.hétre értem el újra a kezdő súlyomat,és a 30 hét környékén +3 kilónál jártam.5 lett a vége,10 ment le szülésnél.
2016. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66 kg-val kezdtem, 176 cm vagyok. A 28. hétig tartottam a súlyom, kb a 16. hétig csak almát meg leveseket tudtam enni, ezért lehetett. Sajnos utána elkezdtem hízni, 86 kg-val szültem, 12 ment le szülés után. Most lesz 3 hónapos a kisfiam, a 8 kg súlyfölöslegem még megvan, szoptatás miatt diéta kizárva és úgy tűnik, én nem tartozom azon szerencsések közé, akik rohamosan fogynak a szoptatás alatt. Bár sajnos eszem is rendesen, nekem farkaséhséget csinál a szoptatás 😓
2016. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65 kilóval kezdtem de 61-ig fogytam az elején. 66 kg voltam 31 hetesen. 72-el mentem szülni de étvágyam csak az utolsó 3-4 hétben lett normálisan, 35 hetesen 68 kg voltam pl. (170 cm vagyok)
2016. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

28.hètig plusz 2kg, csaszarra plusz 5el mentem.

Szulessel par nap utan majdnem kezdosuly.

Remelem a masodiknal is ilyen szerencsem lesz.

2016. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem volt etvagyam az elejen, alig ettem valamit. 83kg-al kezdtem, az elejen fogytam 2kg-t, es ez kb a 29-30.hetre jott vissza. A 32.heten volt rajtam +2,3kg (akkor voltam 85,6kg), es most tartok +5,8kg-nal, de szerintem nem fog mar tobb feljonni, max par dkg ☺ 39+2hkm.
2016. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!