Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nem fértetek már...

Mikortól nem fértetek már bele a meglévő nadrágjaitokba?

Figyelt kérdés
Úgy értem a terhesség kb. hányadik hetétől?
2016. dec. 11. 08:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Kb. a 6 héttől semmi szorosat nem tudok elviselni a hasamon, ahogy az első is írta. Inkább cicanadrágokat hordok, hosszú felsővel, vagy ha már farmer, akkor lazább derekú.
2016. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
7. héten már kényelmetlen volt. Nem a méret, hanem a fazon miatt.
2016. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
6.héttől már képtelen voltam hordani a puffadás miatt és az emiatti hegfeszülésem miatt. (A hegfeszülés megszűnt, csak a végén jött elő újra.)
2016. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 7. héttől lettek kényelmetlenek a nadrágjaim, nem a hasméret, hanem a puffadás miatt, fájt a hasam farmerban ill. a túl szoros harisnyáktól, más anyagból készült nadrágokat tudtam hordani.


Érdekes, hogy a második oldalon mindenki le van pontozva, az elsőn mindenki 100%.

Valakinek/valakiknek ez a perverziója, hogy lepontoz? Vagy azért teszi(k) mert nem úgy működik a másik teste, mint az övé(k)?

Szerintem a kérdésre mindenki korrekten válaszolt.

2016. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lepontozó nem én vagyok... Sajnálom, hogy vannak olyan emberek, akik így reagálnak egy szimpla kérdésre, amire még jó vagy rossz válasz sem létezik. Ez biztos valamiféle aberráció...
2016. dec. 13. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!