Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ilyen hamar...

Normális hogy ilyen hamar elfáradok?

Figyelt kérdés

15 perce begörcsölt a hasam picit meg nagyon fáradt lettem. Boltba dolgozom, 4kor keltem fél 6tól dolgoztam és délután 2re értem haza, mostam 2adagot és rakott babot föztem, elmentem bevásárolni majd felmosogattam, nekem ez általában meg sem kottyan most meg olyan rémesen érzem magam.

A terhességem nem rég derült ki és 6hetes vagyok, de mi lesz még később?


2016. dec. 15. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elso trimeszterre ez jellemzo, faradekonysag, almossag.

Nyugodtan vegyel vissza a lenduletbol, ha szukseget erzed. Az egesz tested lelassul, de altalaban a masodik teimeszterben ez elmulik.

En az elso gyerekkel kb 7-12 het kozott a nap azon reszet alvassal toltottem, amikor nem dolgoztam. Hajnalban keltem, de alig birtam felebredni, ledolgoztam a 8-10 orat es hazaerve bedoltem az agyba. Vacsora es zuhany utan aludtam tovabb.

Munkabol hazafele vasaroltam, ha kellett, vagy a ferjem bement a boltba, vacsorara csak osszedobott valamelyikunk valami gyorsat.

A szabadnapomon mostam, takaritottam, foztem rendesen, de tulajdonkeppen azt is kepes lettem volna ataludni.

pedig egyebkent egesz nap porgok, az alvasigenyem napi 6 ora.


A tobbi terhessegem mar nem indult ilyen "nehezen", de akkor a meglevo gyerekek mellett mar ezt nem is engedhettek volna meg magamnak, munka utan veluk voltam, nekik fotni is kellett rendesen, plusz a sulin kivuli programok.


Szoval nyugodj le, pihenj, emiatt ne erezd magad "gyengenek".

2016. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-este írta, az első trimeszter ilyen, van aki nagyon peches és végig tart ez de általában 12-14 hetesen enyhül vagy elmúlik.
2016. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni, nekem volt, hogy a főnököm haza akart zavarni, ne kókadozzak ott, úgyse vagyok használható. :) Hetet pontosan nem tudok mondani, de az első trimeszterben volt ez.
2016. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én az első trimeszterben minden este 8-kor már kidőltem. El kell fogadni, és többet kell pihenni, sajnos ez ilyen...
2016. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!