Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhességi tünet az...

Lehet terhességi tünet az erős alhasi fájdalom, "mindjárt meg jön érzés"?

Figyelt kérdés
2 napja késik a mensim semmi más tünetem nincs de ugyan olyan erősen fáj a hasam mint mikor megszokott jönni...tesztel még várnék a tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2016. dec. 20. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet...de a teszt biztosabbat tud majd mondani. Az is lehet, hogy azért fáj mert valóban meg fog jönni. Tesztelj aztán mesélj mi lett az eredmény ;-)
2016. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szokásos tüneted menstruáció előtt, akkor lehet. De ilyen korán még kár bármit is belemagyarázni. 2 nappal a nem várt után már tesztelhetsz, egy érzékeny teszt már kimutatja, feltéve, hogy félidőben volt az ovud.
2016. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tesztel még várnék...tavaly nagyon rá görcsöltem a babavárásra és mindig csalódás volt igy próbáltam el engedni a dolgot és egész idáig sikerült is...de mivel nem szokott késni igy elindult a kis vezérhangya a fejembe :)) csak az elsö nap szokott fájni max...de mostmár ez lesz a 3. napja hogy hol erösebb hol gyengébb mensis görcseim vannak illetve a derekam folyamatosan fáj tompán..
2016. dec. 20. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem így volt, szerintem tesztelj, mert most már kimutatja és nem kattogsz rajta feleslegesen, hogy mi is a helyzet.
2016. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt. Tesztelj. Plane hogy mar kesik is
2016. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pipere_20 ***** válasza:

Szia.Én is így voltam:)mensi előtt is már meg tudtam volna bolondulni annyira görcsöltem.a nemvárt napján teszteltem pozit.:)

Sok sikert.:)

2016. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Acs .Barbara válasza:
Bocsi hogy belekerdezek de ma kelett volna megjonnie en nem jott meg harom napig annyira fajtak a melleim inkabb ugy mondanam hogy egtek. Alig birtam furodni es melltartot felvenni. Aztan a mellfajas most enyhult pillanatnyi gorcseim vannak. Es rengeteget eszem es akarmennyit alszok az agy nem dob ki. Reggelente farkas ehsegem van. Lehet baba a dologba? Mikor teszteljek
2017. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19-re nem vartam.tegnap reggeltől világos barna folyás.délután nagyon pici vér volt benne.kibőgtem magam hogy nem lesz baba mert megjön.ma már semmi folyásom.drukkolok.
2017. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!