Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes ikerterhesen sincs...

9 hetes ikerterhesen sincs még terhességi tünetem? Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltak terhességi tüneteim, most sincsenek. Ikreket várok. 1 héttel ezelőtti UH-on minden rendben volt. Mégis rettegek, hogy baj van a terhességgemmel...
2016. dec. 27. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem jelenthet bajt, vagy legalábbis nem ettől lesz baj. Örülhetnél neki, hogy nincs semmi tüneted. Másoknak, pl. nekem is, nehéz terhessége van, komoly tünetekkel, hihetetlen, hogy,az sem tudja kiélvezni a terhességét, aki szerencsére teljesen jól van.
2016. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 'kedves' választ! Valószínűleg te is 6 évet vártál rá, innen ez a nagy empátia...

Hidd el, szívesen cserélnék veled, mert akkor az én terhességem is úgy menne, ahogy a 'nagy könyvben meg van írva'. Mert, hogy azt tekintik 'normálisnak', ha a terhességnek tünetei vannak. És én szeretnék a sok viszontagság után 'normális' terhességet, visszajelzéseket a testemtől, hogy minden rendben van-e. Így sokkal több a bizonytalanság.

Hidd el, ha holnaptól egycsapásra megszűnnének a tüneteid, onnantól kezdenél el igazán aggódni...

2016. dec. 27. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező! Ha valaki, akkor én megértem, hogy meghülyültél a terhességtől, de hidd el, nincsen az megírva a nagykönyvben, hogy rosszul kell lenni terhesen, sőt a környezetemben csak 1 embernek volt ilyen extrém hányós terhessége, mint nekem és mindannyian egészséges gyereket szültek. Neked pedig nem abbamaradtak a tüneteid, hanem nem is voltak, vagy még nem is kezdődtek el, tehát nincs min aggódni. Egyébként akkor sincs semmi, ha abbamaradnak a tünetek, nekem is volt ilyen, 2 nap múlva már ugyanolyan szarul voltam, mint előtte. Egyébként nagyon szívesen cserélnék veled, kár, hogy nem lehetséges.
2016. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem igaz kérdező.Ha nincs terhességi tünet,az is épp annyira normális,mint ha valaki végig hány.Ez mind attól függ,a szervezet hogyan reagál.Ne parázz,hanem próbáld élvezni a terhességet.Ha egész nap hànynál,az sem jelentené azt,hogy minden rendben.
2016. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Barátnőm egész terhességét rosszullétek és tünetek nélkül vitte végig csak menzije nem volt egészséges ikrek lettek egy kisfiú és egy kislány.
2016. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiammal 9 hónapig sem volt semmilyen tipikus terhes tünetem.
2016. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem a kérdezőt, nekem vannak tüneteim, mégis aggódom, mert egy már elment.

Ráadásul az ikerterhesség veszélyes üzem.

Kérdező, ha eddig nem voltak tüneteid, szerintem nem baj, hogy továbbra sincsenek. Akinek vannak, állítólag pont ilyenkor kezdenek javulni, de nekem mondjuk csak cseréldőtek. Egyszer ez a bajom, egyszer meg az...

De még simán jöhet valami neked is, még ha a hányást ki is hagytad. :) Ha nagyon aggódsz, menj el magánrendelésre, ott olyan gyakran csinálnak neked uh-t, amilyen gyakran csak szeretnéd (kifizetni)...

2016. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!