Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 eves lany vagyok,2 eve, es...

24 eves lany vagyok,2 eve, es 6 honapja elek parkapcsolatban. Rendszeres szexualis eletet elek. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kb. 3 honapja szeretnenk gyereket a parommal, de nem jon ossze soha.

A ciklusom rendszertelen,

Ebben a honapban meg nem volt menstruaciom,

feher folyasom van (nincs illata, es nem viszketek tole).

Eros hanyinger szedules tortent velem ma,

Volt barnazasom is egyszer azota, fel vagyok pufadva, fajnak a melleim,

Viszont nagyon faj a hasam bele szokott szo szerint nyilalni a fajdalom. Napok otta faj a derekam, es azt erzem hogy megjon de semmi...

teszteltem mar, a honap elejen de negativ lett.

6-7 en szokott meg joni, de a mult honapban is 28an jott meg.

Mit tegyek?


(bocsi az ekezetert, es azert is hogy hosszu lett.)

Bunkok kimeljenek!



2016. dec. 27. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

A rendszertelen ciklusod miatt érdemes orvoshoz menni. Viszont az, hogy 3 hónap alatt még nem sikerült teherbe esni, az ég világon semmit nem jelent, ez nem annyi, hogy gondolok egyet, gyereket akarok, és máris sikerül. 1 év próbálkozás még tök normális, csak egy év sikertelenség után szokták kivizsgálni.


Amúgy jól értem, hogy ti akkor kezdtetek próbálkozni, amikor még csak 3 hónapja voltatok együtt? Hát bátrak vagytok...

2016. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, most már látom, hogy nem jól értettem, 2 év 6 hónap, ne haragudj, fáradt vagyok már, és csak a 6 hónapot láttam :D
2016. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés embernek jön össze 3 hónapon belül, még akkor is, ha egészséges. Viszont igaza van az elsőnek, a rendszertelen ciklus, a barnázás és a fájdalom is arra utal, hogy valami nem oké. Ha tényleg akarsz babát, járj a végére, mert így valószínű nem fog összejönni.
2016. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es. Semmi baj!



De ez terhesegi tunet vagy mi?

nagyon agodok miatta. :((

2016. dec. 27. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Csinálj egy tesztet, hónap eleje már régen volt...

Aztán meg vizsgáltasd ki magad a rendszertelen ciklus miatt. Ennél többet erre nem lehet mondani. Attól hogy itt tippelgetünk hogy milyen tünezed van, nem leszel terhes, és nem derül ki az igazság.

2016. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

24 èvesen már illene nőnek nevezned magad, főleg, ha terhessègről beszèlsz.

Es kicsit jobban tisztàban lehetnèl a dolgokkal. Meg egy alap nőgyògyàszati vizsgàlat is elfèr.. azzal kezdődik a tudatos gyerekvàllalàs..rendbe kell tenni a ciklusodat. Lehet h peteèrèsed sincs

2016. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Opsz, előbb elküldtem, szóval hajra.. iràny a doki. Szedj valami vitamint..legalabb folsavat. Annak Kell 3honap mire felszivódik. Az a legfontosabb es legalapvetobb vitamin, ami szukseges. Nem drága! :) drukkolok!!! :)
2016. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kivizsgáltatnám magam a helyedben, ha kell hát magán úton. Sajnos nekem csak magándoki vette észre a gondot, amit a klinikán 10 évig senki. Legjobb esetben baba van a dologban, kívánom hogy így legyen!
2016. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Elluska válasza:
Fordulj nőgyógyászhoz, lehet hogy hormonjaiddal se stimmel valami.
2016. dec. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!