Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes szerető lettem. Még...

Terhes szerető lettem. Még fiatal vagyok fogalmam sincs mit fogok csinálni Hozzám hasonló helyzetben lévők lehet ebből a helyzetből kiút? 18/L

Figyelt kérdés

6 évvel idősebb a fiú akivel megismerkedtem és tartottuk ezt a viszonyt..

Viszont neki van barátnője és állítólag! el is jegyezte

nekem viszont sose mondta el hogy van nője csak azt hogy alakulóban..

A menstruációm pedig késik már egy hete.

Kedden megyek orvoshoz hogy megnézzen de nagyon ugy néz ki terhes lettem mert a 12.napon nem védekeztünk és belémélvezett..

Ha pedig igy van ahogy sejtem nemtudom mit fogok csinálni mert a barátnőjével van most is és nagyon boldognak tünnek

én pedig teljesen magamra maradok a babával..nem fog kérni belőlünk

akkor mi lesz?!


2016. dec. 29. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha tenyleg terhes vagy eloszor is mondd el NekI aztan döntsd el, hogy megtudod -e tartani. De sztem 18 èvesnek nem való gyerek..
2016. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Mivel veled csalja a barátnőjét, sok jóra nem számíthatsz. Legalább az abortusz felét fizesse ki, ha ilyen hülyék voltatok.
2016. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Csinálták már tesztet? Miből gondolod, hogy terhes vagy?
2016. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

"Ha nem akarsz 3 életet tönkre tenni,"


Azért ne csináljunk úgy, mintha csak a kérdező lenne hibás. A pasi is benne van vastagon.

Én a helyedben csak a saját életeddel foglalkoznék, a másik kettővel nem, mert ők se foglalkoznak veled.

Gyakorlatilag 3 lehetőség van:

- megszülöd, felneveled egyedül

- megszülök, örökbe adod

- elveteted


A jövőre nézve meg levonod a tanulságot, és legközelebb becsülöd magad annyira, hogy nem leszel szerető.

2016. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Megtartanám ha a szüleim az elején támogatni tudnának. Én 19 évesen szültem. Egy gyerekkel nem ér véget az élet, csak 3-4 évvel később fogsz saját lábra állni, na bumm..
2016. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

1. Eszembe nem jutna 18 évesen gyereket szülni. Főleg egyedül. Még nem is éltél. Aztán ha bulikázni szeretnél, anyura hagyod az unokát?

2. Tanulni sem lenne egyszerű mellette, anélkül meg nem lesz rendes állásod, nem tudod eltartani magatokat.

3. Nem kapkodnak ám a kisgyerekes tinik után a fiúk,szóval a normális kapcsolatot is elfelejtheted egy időre.

4. Oké, hogy a fiú is benne van a megfoganásban, de valljuk be, sok nő/lány bántóan visszaél ezzel az eshetőséggel.

5. Szégyelld magad, nem találtál szabad fiút? Minden kis r.....cnak a foglalt f...sz ízlik jobban?


#2-nek: azt ne gondold, hogy az egyébként normális, boldog kapcsolatban élő férfiak nem d....gnak félre. Meg fogsz lepődni egyszer...

2016. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
56%

A kérdés tudom, hogy már másfél hetes, de nem bírom megállni, hogy ne alkossak véleményt...


Amikor ilyen esetet olvasok, mindig az jut eszembe, hogy az illető srác egy tipikus nagyképű bunkó alfahím, akinek te, a 18 éves, a mai világ szerinti közönséges tinicsaj széttette a lábát. Tudtad, hogy alakulóban van a viszony - azaz más lyukra is játszik - de téged természetesen ez nem zavart, elvégre az alfahím a te szemedben valami isten lehet, akinek inkább beállsz a háremébe, mintsem inkább egy normális srácot találj - mert az nem menő alak, hanem biztos unalmas.

Védekezni is minek, hát a besikerült terhesség olyan dolog, ami biztosan csak másokkal történhet meg, veled sose.


Na ha van eszed, szólsz a szüleidnek először, hogy mi a helyzet, aztán áthívod magatokhoz a srácot, és a szüleid társaságában szembesíted azzal, hogy mi a helyzet. A gyerek szempontjából mindenképpen jobb lenne, ha nem jönne a világra, ezért követeljétek ki a pasitól az abortusz árának a felét.


Utána szakíts meg vele minden kapcsolatot, és legközelebb legyél okosabb.

Nőként éld az életed, ne egy alja tinir*b*ncként.

2017. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Mi lett végülis? Terhes voltál? Hogy döntöttél? Privátba is leírhatod, ha gondolod. Remélem minden jól alakult. Békés karácsonyt!
2019. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!