Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánljatok olyan babakocsit,...

Ajánljatok olyan babakocsit, aminek akkora a mózeskosár része hogy ne csak féléves korig lehessen használni?

Figyelt kérdés
Amik tetszettek eddig, azok féléves korig írták a mózest, aztán kinövi a baba, de az én babám a tél közepén lesz féléves, és más kismamák azt mondták akkor még ne tegyem sportkocsiba, mert nem is annyira dönthető és huzatos. Létezik egy általán nagyobb mózesú kocsi???
2010. máj. 5. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Létezik, nekem olyan volt. Bár nem a legmodernebb, legdizájnosabb, de én nagyon szerettem és elég sokáig tudtam használni is...
2010. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt neve is?
2010. máj. 5. 14:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Neonato-nak van talán ilyen (nekünk egy ősmodellünk van, tehát nem tudom, most mit gyártanak, a mienk 6-7 éves, használtan kaptuk)

Nem értem, miért ne tehetnéd át sportba? alul lábzsák, fölül beöltözve sapka+kapucni, arcát bekened, nem fújja ki a szél, szerintem nincs vele gond.

A mi sport kocsink 150%-ig dönthető hátú, szerintem fél évesen az már nem gond. Emellett nem tudhatod, mekkorára és milyen gyorsan nő a babád, lehet, hogy nem fog már beleférni, és lehet, hogy egy normál méretűbe is beleférne.

Nekem a második lányom 3 hónaposan azokat a ruhákat hordta, amiket a nagyobbik 8 hónaposan... :o)

2010. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fél éves volt mikor átkerült a sportrészbe, de akkor már nem is annyira szeretett feküdni séta közben. Lábzsákkal téliesítettem a sportrészt, a kupolát felhúztam, így nem volt huzatos. ha mégis aggódsz, esetleg olyan kocsit válassz aminek nem mózesrésze van hanem vízszintesig dönthető és van hozzá lábzsák.
2010. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! A lényeg lemaradt :s Retrus Planet. Az az igazi jó rugózású babakocsi. Mondom, nem a legtrendibb, de a babának nagyon kényelmes.... A kislányom augusztusi, valamikor áprilisban tettem fel a sport részt... Addig rengeteget használtuk, egész télen ebben aludt kint naponta 2x a teraszon..
2010. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk peg perego van, és még tegnap is abban aludt a fiam az erkélyen (9 és fél hónapos, 75 cm, és 8700g), és elfért benne. Igaz, végigért, de a téli hónapokban bőven elfért benne. A méreteket csak azért írtam le, mert a múltkor valaki azt mondta, biztosan azért fért el benne, mert korához képest pici:DD)
2010. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Létezik ilyen ,de nem olcsó!Pl. Jané Slalom Pro,Cam Cortina!Ezeknek hatalmas a mózesük!!!!!Én is ezeket néztem!
2010. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jané (nem a mátrixos hanem a háromrészes) van, és hat hósan átkerült a sportrészbe, mert a többihez képest nagy a mózese, de nagy hacukában végigért benne a lányom. Tavasszal, nyáron még jó lett volna. De ahogy korábban írtam nekünk ezzel nem volt gond.
2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, annyiféle babakocsi van, tényleg káosz van már a fejemben tőlük.
2010. máj. 5. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Jane (nem mátrixos)van, hatalmas mózessel.
2010. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!