Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is korai volt...

Szerintetek is korai volt megvenni?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok, ikrekkel. Úgy gondoltuk, hogy figyeljük innentől az akciókat, és ha valami jó áron van, akkor azt megvesszük. Különben nagyon sokba kerülne mindenből kettő.

Nem rég meg is vettük az első darabokat, mert az emag-on most féláron van egy csomó minden. Így vettünk 2db utazóágyat, 2db szúnyoghálót hozzá, és 2db pihenőszéket; mindegyiket 1 áráért.

Nekünk jó döntésnek tűnt, de megszóltak minket érte, hogy korai...


2017. jan. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele. ha elmenne, akkor nem attól menne el, hogy megvetted a pihiszéket. és ennyi erővel a 35. héten is történhet bármi. Szóval ha szerintetek jó vétel volt, akkor az volt.

Legközelebb ne meséld el nekik, akkor nem idegesítenek :)

2017. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Én igazából csak azért furcsállnám, mert nem ezek a legfontosabb dolgok... Persze, kellenek... majd! De annyi minden kellene ezeknél a dolgoknál hamarabb: kiságy, babakocsi, kád, légzésfigyelő, szoptatóspárna (kinek mi)...

Utazóágyat fél éves kor előtt nem valószínű, hogy használtok és pihenőszéket is csak pár hónapos kortól...

Szerintem azokra a dolgokra koncentrálj elsősorban, amik már a születéskor kellenek.

2017. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Korai. Mindig megvartam a 24. hetet legalabb.
2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy elképzelésünk, hogy mit szeretnénk megvenni még a baba születése előtt. Ezek köztük voltak, bár nyilván én is tudom, hogy nem ezek a legfontosabbak. Nem célzottan keresgélünk egyelőre, mert még bőven van időnk... De amiket szeretnénk azok közül most ezek voltak jó áron...
2017. jan. 20. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szeritnem nem korai.

Én is ahogy látok akciót megakarom venni, ha már elköltözünk és lesz hely, még pár hét. Utálom az utolsó pillanatokra hagyni a dolgokat. Sose tudhatom, hogy mondjuk nem-e fektetnek kórházba a 30. héten (ahogy az egyik rokonomat pl.).

Akkor vásárolj, amikor jónak érzed.

Az emberek meg minden sz@rért beszólnak, már elnézést, kicsi a hasad, nagy a hasad, miért híztál, miért nem híztál semmit, stb., stb. ... Ne foglalkozz velük.

18hkm

2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyesek szerint mindenképp várni kell kb. a 30. hétig, egyesek meg amint belépnek a második trimeszterbe, elkezdik gyűjtögetni a baba cuccokat. Mindenki maga dönti el, hogy mikor érzi elérkezettnek az időt, ahogy azt is mindenki maga dönti el, hogy mit tart fontosnak beszerezni! Ezt például nem is értem, milyen alapon írja valaki, hogy az a furcsa, hogy olyan dolgokat vettél, amik nem fontosak! Kinek mi a fontos... Annak a 2 babának te vagy az anyja, majd ezt te eldöntöd, hogy neked fontos-e, hogy az érkezésükre meglegyen az utazóágy, meg a pihenőszék akkor is, ha rögtön nem teszed bele őket. Se ebbe nincs senkinek beleszólása, se abba, hogy mikor kezded el a vásárlást. Néha elképedek rajta, hogy mit megengednek maguknak az emberek! Milyen jogon szólnak meg érte, hogy korai?!
2017. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én paramami vagyok,28+5 hetes de még semmit sem vettem. Amit elkezdtem összeszedni az a saját kórházi csomagom,hisz arra mindenképp szükség lesz. Nem mondanám magam babonásnak egyszerűen,csak úgy érzem még nincs itt az ideje a vásárlásnak. A pénz megvan félretéve így egyszerre is meg tudunk mindent venni,sőt már ki is néztük miből milyet szeretnénk. Egyenlőre kaptunk egy babakocsit minden tartozékkal és egy kiságyat,amit majd első időben tervezek használni. Így csak azt a néhány ruhácskát,kiskádat fogjuk előre megvenni. Aztán ha megszületik a baba,akkor szépen mindent megrendelünk,addig pedig használjuk amit kaptunk. Biztos én spilázom ezt túl,de mindenki másképp csinálja. Egyébként kérdező a baj nem azért fog történni mert vásárolsz vagy sem,szóval ha így jó nektek tegyetek így. Én nem tudnám nézni a felgyűlt babaholmit ha baj törtènne...
2017. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!