Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól kérdeznék, akik már...

Azoktól kérdeznék, akik már érzik mozogni a babát. Ha isztok egy fekete vagy zöld teát, kávét, vagy egy pohár kólát, akkor élénkebb lesz a baba?

Figyelt kérdés
Én még nem érzem, hogy mozog, és nem tudom, milyen hatással van rá a koffein. (Nem iszom sokat, és tudom, hogy keveset lehet, de érdekelne az azonnali hatás.)
2017. jan. 20. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt fel, hogy élénkebb lenne akkor.
2017. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eloszor fekete tea ivas utan ereztem mozogni a lanyomat :) olyan volt mintha "izomrangasom" lenne a hasamban. 16. Heten volt kb. Azota mar 24 hetes vagyok, most mar abszolut nem reagal a kavera sem, veletlenszeru, hogy mikor rugdos.
2017. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi a választ.
2017. jan. 20. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Terhesen nem igazan szabad sok ilyen teat inni, meg gondolon kola sem tul jo..:/ bar en ittam a hanyinger miatt meg neha 1-1deci nem arthat , az en babam nem lett elenkebb. Inkabb a csokitôl! :)
2017. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az édesség a nyerő. Nagyon szeretik az édes ízt.
2017. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Evés vagy ivás után mindig felélénkül, nem vettem észre, hogy tejeskávé vagy édesség után nagy különbség lenne.

Kólát alapból sem iszok, és terhesen a napi egy-két tejeskávé a maximum koffein, amit fogyasztok. A vérnyomásom alacsony, ennyi belefér.


Kimondottan sokat este szokott tornázni, mikor én lefekszek és pihennék. :)

2017. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz már megszültem, de ha tejeskávét vagy cappuchinot ittam akkor mindig élénkebb lett.
2017. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem árt neki ez a "felélénkülés"?
2017. jan. 21. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem a kávétól, teától lesz élénk, inkább mikor ropogósat eszem! (Alma, keksz, stb.)
2017. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!