Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+3 hetes leszek a férjem...

15+3 hetes leszek a férjem 30. szülinapján. Arra gondoltam, elviszem 3D ultrahangra ajándékként, hogy láthassa a csemetéjét. Mennyire lesz érdekes ennyi hetesen a 3D?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 16:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi voltunk a 16. héten mert már nagyon kíváncsiak voltunk a nemére és sokan mondják hogy ilyenkor már meg tudják mondani. Nos nem tudták megmondani és kis ufonak látszott tényleg. Nem készültek róla olyan szép fotók. Meg is bántuk hogy ilyen korán mentünk. Szerintem később menjetek.
2017. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Tajekozatlan? Lattam 16hetest 4Dn ! Igen ufocska feje volt mèg. Amint latod az utolsò válaszolò is ezt tapasztalta. Mi a csudanak irsz ki kerdest, ha te mindent tudsz es mar eldontotted? Mit akarsz latni? Mit vartal mit fogunk irni?

Johet a lepontozaaaas. Koszi!!!

2017. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Mi 19 hetesen voltunk, hogy a nemét megtudjuk, mert 2D-n az sztk-ban nem tudta a doki biztosra mondani még, és már nagyon tudni szerettük volna. De az ufóságot alátámasztom, bár cuki volt, ahogy a lábát rágcsálta, de az arca még kicsit se volt husis (meg más része se), így nem tehetek róla, de tényleg ufó hatást keltett bennem is.
2017. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

10-es, honnan a francbol tudod te, hogy mirol fog szolni a 30.szulinapja, milyen programok lesznek es mit kap ajandekba a ferjem? Egy dolgot leirtam, ennyit tudsz te is, nem tobbet. Akkor meg mit szolsz bele a tobbibe? Ha olyan nagyon izgat teged, akkor elarulom, hogy nem a gyerekrol fog szolni az a nap, ez csak EGY az aznapi meglepetesek kozul. Engedtessek mar meg, hogy jobban tudjam, minek orul az en ferjem, elvegre en elek vele 15 eve, nem mas...


12-es eldontottem es barmennyire faj, a dontesemet nem a te velemenyed alapjan hoztam meg. Leirtam, hogy mas forumokon mas kismamak azt irtak, hogy elveztek 15 hetesen, meg itt is volt, aki nem tartotta rossz otletnek. Sajnos nem mindig mindenhol a te szavad a donto, ezt probald meg elfogadni es bizom benne, hogy sikerul feldolgoznod, hogy 15 hetesen elmegyek egy ultrahangra.

2017. jan. 22. 15:36
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Te beteg vagy. A tizes válaszoló szerintem jóindulatbol válaszolt. Elarulnád minek ìrtad ki a kèrdèst? Hisz te mar eldontotted , hogy nem ufo szeruek olyankor, megèrI elmenni es orulni fog a párod! Megerositest vártál? Nem èrtelek. Rossz indulatu vagy.. segiteni próbálunk. Erre lehurrogsz mindenkit, hogy senki se latott mèg 15-16hetes 4D uh fotot.. hat jolvan.. sztem senki nem fog tudni jót írni Neked. ;)
2017. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
En nem beleszólni akartam,bocsanat,erezzetek jol magatokat.10es voltam
2017. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Azta...:o 19 évesen, érettebbnek érzem magam nálad, ezekkel a megnyilvánulásaiddal...

Lehet várni kellett volna még azzal a kisbabával :(.

2017. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

BeteG vaaagy... ha eldontotted minek kerdezel itt? Foleg , ha nem is a mi valaszaink alapjan gondolkozol? Megis minek? Hiszem mi semmit tudó ostoba libák vagyunk nem?

Szánalmas vagy! Szvsz!

12#

2017. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!