Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor múlt el az állandó...

Kinek mikor múlt el az állandó pisilési inger?

Figyelt kérdés

23. hetes terhes vagyok. Nekem az elején nem volt ez ennyire jellemző. Most egy 6-7 hete kb. állandóan pisilmen kell, de a 30 méterre lévő boltba nem tudok elmenni anélkül, hogy ne kelljen pisilnem. Jó, kibírom de idegesítő. Éjjel kb. kétóránként van wc túra. Ha éppen sétálunk nem azért megyünk fagyizni mert megkívánom a fagyit vagy valamit hanem mert ott legalább van normális wc és nem kell hazarohangálni.

Beteg nem vagyok, mármint nincs fertőzésem stb, kb. egy hete kaptam meg a második bakterológiám eredményét. A védőnő szerint őfelsége lassan felljebb kellene hogy menjen, de azért érdekelne hogy mégis másnak ez hogy alakult, mert aztán meg jön a harmadik trimeszter és a mérete miatt fog nyomni. :) hja az is hozzátartozik, hogy nincs tele a hólyagom max éjjel, csak az inger brutális. Pisi nappal nincs sok.



2017. máj. 22. 19:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
:) szuper. már a bevásárlóközpontban törzsvendég vagyok a wc-n. eleinte lelkes voltam adtam az önkéntes 50 ftot (ki van írva hogy ha elégedett vagyok akkor adakozhatok nekik és hat az vagyok) de manapság már csak bekúszom sutyiba :) szerintem már lassan összespanolhatnék a nénikkel.
2017. máj. 23. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!