Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+5hetes kismama vagyok, két...

8+5hetes kismama vagyok, két hete voltam uh. Minden rende taltált a dokim, de csak 10+5hetesen rendelt vissza, máj 31-én. Nincs ez sokára? Utána meg 12hetesen is vissza rendel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! egyáltalán nincs sokára szerintem, van akit a 8.hét után csak a 12.héten rendel vissza legközelebb a doki és igen a 12.héten visszafog rendelni, mert akkor van a genetikai ultrahang! :) jó babavárást! :)

19h km

2010. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem,mert tudtam,hogy genetikai vizsgálat lesz.Csak aggodom mert nincs terhességi tüneteim.Attól félek,hogy már nincs baba.
2010. máj. 17. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mért gondolsz ilyenekre? :S ha ilyen félelmem lenne akkor elmennék abba a kórházba ahova tartozom és megnézetném ultrahangon... mért nem mész el? nem tesz jót az aggodalmaskodás, legalább megnyugodnál.
2010. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs sokára. Ami kötelező: 12-18-26-32-38
2010. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem hetente kell mennem de énegy éve vetéltem és most 1x véreztem is...most vagyok 8+5 ha igaz és ezalatt 4-5 UH-m volt már...

de ha minden rendben lenne akkor is minimum 2-3nál járnék már mert annál nincs rosszabb mint otthon rettegni hogy mi van!

2010. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!