Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes vagyok, állandó...

25hetes vagyok, állandó nyomást érzek lent, mintha a gyerek nagyon lent lenne és nyilallik a szeméremdombomba. Valoban ő nyom, vagy valami más a gond?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mintha valami ki akarna jönni,bugyanni.
2008. okt. 16. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Baba ahogy nől és helyeszkedik ott lent tágulsz és azt érzed meg olyan idegeket nyom ami nem egy kellemes érzés.És még fogod is mikor jobban el kezd nőni.Jo baba várást!!!37 hetes kismama
2008. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 24 hetes vagyok, kb. ugyanezt érzem. én akkor kicsit lefekszem, akkor elhelyezkedik máshol, szerintem kicsit feljebb megy, és utána máris kellemesebb
2008. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Én is ezt teszem,valóban jobb alápárnázom a medencém.De attól félek,hogy kinyilhat a méhszájam,mert a lepény érinti.
2008. okt. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!