Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban abba hagytam a...

Januárban abba hagytam a gyógyszer szedés ( lindynette20)! Azóta rendszertelenül jön meg! Miért?

Figyelt kérdés
Februárba olyan 30napra, márciusban 30-33napra, áprilisba 31, most meg már 34.-napja semmi! Voltunk együtt a párommal 3x! Elképzelhető hogy babás vagyok? Nagyon jó lenne! Mikor csináljak tesztet? Semmi jele annak hogy meg akarna jönni! Milyen tesztet?
2010. máj. 18. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, akkor most már egy tesztet megpróbálhatnál.

Ha negatív, és még 1 hét múlva sincs mensi, akkor is várj türelmmel, mert a bogyó abbahagyása után idő kell a szervezetnek, hogy felébredjen.

A te mensijeid egyébként nem is rosszak, nem atomórapontosak, de legalább vannak. Nekem a bogyó abbahagyása után 1évig nem jött meg, és gyógyszerrel sem tudták meghozni. Nem is szedek soha többé ilyen mérget, hiába van vagy 30 féle a piacon.

Mindegyik teszt jó, nem kell drágát venni, ha pozitív, akkor azt a legolcsóbb is ki fogja mutatni. Corax, One Step, Gravi-hcg, HCG_line, stb, bármelyik jó. De a vaterás, teszveszes olcsóbbak is jók...

2010. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is ezt a gyógyszert szedtem. Nekem 10 hónap kellett ahoz, hogy regenerálódjon a testem. Csak e után sikerült a baba. Már teljesen el voltam kesereddve. Addig minden hónapban hihetetlen dolgoket produkált a testem. Valami új mindig történt velem, amire előtte nem volt példa. 10. hónapra szépen beállt 28 naposra a ciklusom. Addj időt a testednek, de azért egy tesztet megér a dolog, csak azért írtam, hogy ha véletlen több hónapig nem sikerülne a baba, ne parázz rá. 23 h km
2010. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!