Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban abba hagytam a...

Januárban abba hagytam a gyógyszer szedés ( lindynette20)! Azóta rendszertelenül jön meg! Miért?

Figyelt kérdés
Februárba olyan 30napra, márciusban 30-33napra, áprilisba 31, most meg már 37.-napja semmi! Voltunk együtt a párommal 3x!2napja sűrű fehér folyásom van, soha nem volt ilyenem. Elképzelhető hogy babás vagyok? Nagyon jó lenne! Mikor csináljak tesztet? Semmi jele annak hogy meg akarna jönni! Milyen tesztet?
2010. máj. 20. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Már bőven csinálhatsz tesztet, ilyenkor már bármelyik kimuatatja. Én a dm-es corax sárga tesztet ajánlom, az nagyon érzékeny!
2010. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor szinte már bármelyik teszt jó.
2010. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést tetted fel pár nappal ezelőtt. Ha nem jött meg, miért nem tesztelsz? De lehet, hogy még nem állt vissza a rendszer, és nem is volt peteérésed ebben a hónapban.

Nem tudok mást írni, csak ugyanazt, mint néhány nappal ezelőtt. Ha nem fogadod meg a tanácsainkat, magadra vess és aggódj tovább. Nem tudom, kinek jó az, ha az esetleges negatív eredmény elől menekülsz, "hatszor" írsz ide, és ugyanúgy nem csinálsz tesztet...

pff....

2010. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy gravi hcg tesztet, reggel első vizeletből! 3 perc után jött a 2.csík! 2 hét múlva megyek orvoshoz, addig nagyon nehéz lesz kibírni! Mostanra eljött az a rész hogy mindig aludnék! A fehér folyás nem múlt el egy picit mintha darabos lenne, mint a zsebkendőt amikor szét morzsolod, de nem büdös! Normális ez?
2010. máj. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!