Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ecsetelő, krém vagy...

Nitókrisz kérdése:

Milyen ecsetelő, krém vagy gyógyszer használható HPV szemölcs (condyloma) ellen terhesség alatt?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok és pár napja szemölcsök jöttek ki a hüvelyem bejáratánál - kettőt leégetett az orvos, de utána vettünk észre itthon két másikat is beljebb :-(

Megpróbáltam lekezelni őket az ecsetelővel amit kaptam - majd kiégett mindenem - utána olvastam a neten, hoyg ezt nem is lehet alkalmazni kismamáknak (Collomak), a használati utasításában ez nem volt. Nem tudtok ajánlani valami olyan ecsetelőt, vagy krémet, amit kismama is használhat? Ezek után ebben a dokiban nem bízom (sajnos máshová nem tudok menni, mert egy afrikai országban vagyok :-( )


2010. máj. 18. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nehéz eset, mert nemtudom ott milyen készítmények vannak!Én is várandós vagyok, és ugyanezzel küzdöttem!Nekem azt mondta a dokim, míg kismama vagyok nem bántja őket!Ajánlott egy készítményt!

Vérehulló fecskefű kivonat!Ez természetes, és egyáltalán nem ártalmas, viszont szépen visszahúzódtak a szemölcseim tőle!

Én ezt vettem!

[link]

2010. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! Megpróbálom beszerezni, itt sajnos nincs, de lehet külföldről tudnak hozni.
2010. máj. 19. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem is voltak, terhességem első hetei alatt , vagy lehet előtte jelentek meg (későn jöttem rá hogy terhes vagyok) 3 hónapig jártam mindenféle orvoshoz, de senki nem csinált semmit, mondván h kismamának nem szabad, viszont jól megijesztettek hogy nem fog elmúlni meg h terhesség alatt csak még több lesz, erre csodák csodájára maguktól emúltak...(elég súlyos volt, nagyok és sok, szinte ülni sem tudtam, ezért nagyon nagyon boldog vagyok hogy már nincs)

28 hetes kismama

2010. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Jaj de jó lenne, ha velem is így lenne! Köszönöm, hogy leírtad, legalább valami reménysugár van. Sajnos közben kiderült, hogy a vérehulló tinktúrát sem lehet használni terhesség alatt :-( Nagyon szeretném ha a babám rendes úton születne meg és nem kellene császározni ezek miatt a szörnyűségek miatt.

2010. jún. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!