Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hét 6 naposan az Ultrahang...

29 hét 6 naposan az Ultrahang eredményen az áll, hogy "valamivel több magzatvíz" - szerintetek érdemes aggódnom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma azaz 31 hét 6 naposan voltam a dokimnál és a valamivel több magzatvízre egyből rákérdezett hogy simogattam-e macskát, mondtam neki hogy igen van macskám négy éve és a terhesség elején csináltattam toxoplazma vizsgálatot is és negatív-negatív lett. Mondtam is neki hogy kétlem hogy ha a macsesz négy évig nem fertőzött meg és azóta is csak lakásban van akkor most sem fog... így aztán két hét múlvára visszarendelt Uh kontrollra... Szerintetek van okom aggódni. Minden leletem ok egyébként, nem vagyok cukros se..
2010. máj. 19. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 24.hétben járok és elmentem múlthéten 4d-re és azt mondta a doktornő nekem is hogy több a magzatvíz.Ő is kérdezte van e macsek kutyus.Anyósomnál van, de én még ránézni sem szoktam nem még megfogni.Megnézte a fogadott orvos is és azt mondta valóban több, de nem gondolja vészesnek.Most készült vérvgizsgálat.Remélem nem mutat semmit.De én sem vagyok cukros.Szerintem nem lesz semmi!Ne aggódj!

Boldog babavárást!

2010. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19:28-as: mindenképp írd meg a vérvétel eredményt. Igyekszem nem aggódni. Neked pedig szorítok. Végül felhívtam ma este a dokimat még, hogy mehetnék-e inkább jövőhéten az uh kontrollra mert elég ideges vagyok most ettől... és azt mondta persze úgyhogy remélem minden rendben lesz. Az eredményt írd meg mindenképp.
2010. máj. 19. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
ok!Majd megírom, holnapra kész van elvileg!
2010. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. Várom. :)
2010. máj. 20. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljes tökéletes lett a véreredményem!

Tehát akkor nem olyan fontos!Nem mondott rá semmit a doki!

2010. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy mindent rendben találtak. :)


Boldog babavárást!

2010. máj. 22. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!