Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan nagy tabu beszélni...

Miért olyan nagy tabu beszélni a terhesség alatti súlygyarapodásról?

Figyelt kérdés
Most terhes vagyok és mindenki azzal piszkál, hogy ne foglalkozzak a súlyommal mert csak a baba a fontos. Hozzáteszem, nem gyarapodok irdatlan mennyiségben, viszont a terhességem előtt 25 kg-t fogytam. Szeretnék fitt maradni , mert szerintem a terhesség nem arról szól, hogy zabáljunk és a végére 25-30 kg-t hízzunk. Én elfogadom, aki nem foglalkozik a súlyával de engem meg kritizálnak, sőt volt hogy a védőnő be is szólt, hogy vékony a lában és rakodjak. Olyanok válaszát várnám, akik terhesség alatt is foglalkoznak a súlyukkal és nem akarnak a végére elhízni. 22. hétben vagyok és 1,5 kg van , amit gyarapodtam. Köszönöm a válaszokat , hátha itt megértő "fülekre" találok.
2017. aug. 29. 16:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szegény, sajnálom, hogy ennyi felment. Pont ezért nem eszek kettő helyett. A kenyeret sem eszem, ma vettünk Norbi esti lisztet , holnap sütök belőle almás sütit, aminek a tésztája alul-felül extra vékony lesz és az almát is steviával fogom édesíteni. Ne aggódj, le fog menni. Ha nekem 4 évig nem ment le a 20 kg tini koromban, utána pedig megtaláltam az utam és mégis sikerült lefogynom le fog menni neked is. Amit írtam is valamelyik hozzászólásban, én egyszerűen nem tudok erről nővel beszélgetni a környezetemben, mert mi az, hogy foglalkozok magammal. A marha nagy igazság az, hogy miután lefogytam a séta is könnyebb lett, ennyit erről.
2017. szept. 1. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!