Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények a málnalevél teáról?

Lolol kérdése:

Vélemények a málnalevél teáról?

Figyelt kérdés
Ti fogjátok inni?
2010. máj. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az anus használata kizárólag síkosító használata mellett ajánlott. Alkalmas a vazelin, a babaolaj, a síkosító gélek bármelyik fajtája, legutolsó sorban pedig a zsíros krém. Figyelembe kell venni, hogy zsíros krém és gumi óvszer együtt nem használható, mert az óvszer könnyen elszakad.
2010. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
????
2010. máj. 26. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó az első válasz :)


Én ittam első terhességnél, napi 2 bögrével ízesítve, a 36.héttől. Nagyon hamar megszültem, jól tágultam.

Most is fogom inni, ha eljutok a 36.hétig.


Jó dolog szerintem, ártani nem árt, legfeljebb használ.

2010. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó az íze, de állítólag használ. Nem tudom, nem volt könnyű szülésem, pedig ittam azt a löttyöt, bár igaz, hogy spontán és szépen megszületett a lányom, és a gátam is ép maradt, csak hosszú volt a vajúdás... Ki tudja, nélküle milyen lett volna? A biztonság kedvéért most is inni fogom.:-)
2010. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ittam a 36. héttől és 15 és fél órát vajúdtam mert nem tágultam. A következőnél nem fogom magam kínozni magam még egy pohárnyival sem, nekem nem jött be.
2010. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok két hét múlva elkezdem inni már meg is vettem 19O Ft 1 csomag ára.

Az előző terhességemnél nem ittam, könnyen szültem jól tágultam, de mégis nagyon szét szakadtam kellett vagy fél év mire teljesen fájdalom mentes lettem. Most kipróbálom hátha nem szakadok annyira szét.

2010. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem használt, 2 napig vajúdtam
2010. máj. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Ha még olvassa valaki: korábbi szülést nem okozott senkinek sem a tea?

2011. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!