Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesek vagyunk, és már ez...

28 hetesek vagyunk, és már ez a 3. alkalom, hogy fertőzést kaptam, de már elfogyasztottam egy 6 db-os Candibené-t (orvosnál voltam), de még nem teljesen gyógyultam ki belőle. Van valami, amit még kipróbálhatnék,amitől elmúlna?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan lehetne megelőzni? Most vettem a gyógyszertárban 20%-os bóraxglicerint borogatásként, ezt meg a védőnő ajánlotta. Nagyon cikinek érzem már az orvos előtt is, mert olyan mintha nem tisztálkodna az ember.
2008. okt. 21. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne érezd cikinek tippet igaz nem tudok mondani de ha nem múlt el a fertőzés igenis menj vissza a dokidhoz mert a fertőzéssel többet ártasz mint a gyógyszerekkel és még egyszer ne érezd cikinek mert a terhes nők mindenre "fogékonyabbak".Az első fiammal nekem is sokszor volt de hála égnek a másodikkal egyszer se. Kellemetlen de kezelni kell!!
2008. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!