Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37fokos testhőmérséklet...

37fokos testhőmérséklet terhesség elején normális?

Figyelt kérdés
3hete tudom hogy babát várok,2hete nagyon rosszul vagyok, hányás, hányinger, levertség, aluszékonyság. Több alkalommal éreztem hogy ráz a hideg mintha beteg lennék. Mértem lázat,37, 0fok. Ez is terhességi tünet? Vagy menjek dokihoz? Régóta ennyi, lehet hogy két hete is van már
2017. okt. 22. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, magasabb a ho.

Egyebkent a 37 nem terhesseg eseten is teljesen normalis.

2017. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37,5 alatt még csak hőemelkedésről sem beszélünk.
2017. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nekem esténként akár 37,6-7 ig is felment a testhőm az első hetekben. Majd megfagytam. 🙂

35+1 hkm

2017. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. En onnan tudtam , hogy terhes vagyok h 37,2 volt a hom 4 napja folyamatosan
2017. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Akkor baj ha folyamatosan 37,5 felett van.

Én nem vagyok terhes, csak a 6. dpo vagyok. (Remélem hamarosan pozi lesz az én tesztem is) Reggeli hőm 36,9 most megmértem 37,1. Ezt a progeszteron okozza.

2017. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nappal tokmindegy mit mérsz.

Hát ha progit szedsz baba nelkul is felmegy :) nem esik le csak ha abbahagyod.. en is vezettem gorbet h lassan mikortol szedjem a progit nehogy tul koran kezdjem. De minden progis honapban 37,4 volt a hom 8-9.dpotol

Utolso babas ciklusban 37,3 volt a 9.dpotol

Vmikor 12.dpo korul lement 37,05 re de pozit teszteltem

2017. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!