Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhesség esetén...

3 hetes terhesség esetén érdemes még orvoshoz menni? Vagy korai?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
És mit mondanál az orvosnak? Jövő héten kellene megjönnie???
2017. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Milyen az a 3 hetes terhesség?
2017. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Felvilágosítanálak, hogy inszemináió a ciklus közepén van. A terhességi teszt pedig 20 nap után már pozitív. Csupán ennyit mondanék neki, hogy pozitív a tesztem, valószínű sikerült, csak azt nem tudom ő látja e már az UH-n? Van e értelme már menni?? egyébként a negítív cikizős kommentekből nem kérek. nem azért vagyunk itt.
2017. dec. 31. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
6 előtt felesleges
2017. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmit se látna...6-7 hét előtt nincs semmi látnivaló. Akkor lesz szívhang.
2017. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát semmit akkor még, legalább 5 hétig kéne várni, de szívhang még ott se lesz.
2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Inszeminációnál meg szokták mondani, hogy pozitív teszt után mikor menj vissza. Legalábbis ahová én járok, ott így megy. Nem csak szélnek eresztik az embert, és kezdjen magával, amit akar... Hívd fel őket!

Én lombikos vagyok. Leghamarabb az 5. héten hívtak vissza. Akkor is csak üres petezsák volt még. 1 hét múlva volt embrió szívhanggal.

2017. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok. Ha mindenképpen tudni szeretnéd, hogy jól halad-e, akkor már érdemesebb ilyenkor laborban hcg-z nézetni legalább 2 alkalommal, 2-3 nap különbséggel. Ha duplázódik, akkor rendben van minden... Ennek több értelme van most.
2017. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A terhesség idejét az utolsó menzesz első napjától számolják, azaz hivatalosan 5 hetes vagy! :)

Anno ilyenkor mentem dokihoz, ami a durva, hogy kiderült, az otthoni teszttel lehet a legkorábban kimutatni. A laborban használt teszt leghamarabb a fogamzástól számítva 3 héttel később mutatja ki. Tapintással a 6 hetes mutatható ki. UH is ott körül...

Várj két hetet, csak akkor menj előbb, ha olyan helyen dolgozol, ahol első pillanattól veszélyeztetve vagy,

2017. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a ciklus közepén van az inszem, attól még a 3 hetes terhesség azt jelenti, 3 hete volt az utolsó menstruáció első napja.
2017. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!