Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszre vettem h soxor irnak...

Eszre vettem h soxor irnak ojan valaszadok akik ugymond"ki vannak akadva"a kerdezoktol. Mar ne is haraguggyatok de itt nem mindenki szakerto vagy orvos vagy akarmi, igazam van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Általában a kérdező véleményt kér, és van, akinek a véleménye nem túl hízelgő az adott kérdésre. Ezen kívül rengeteg olyan kérdés van, amit egy nap hatszor tesznek fel, és a válasz mindig változatlan, elég lenne csak rákeresni, és nem kiírni huszadjára. És természetesen vannak olyanok is, akik a frusztrációjukat máshol nem tudják kiélni, ezért "akadnak" ki.

Végszóként, ne haragudj, hogy eltérek a témától, de helyesen: "sokszor, ilyen, haragudjatok".

2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól sejtem hogy Te most enyhén provokatív vagy és direkt nem írsz rendesen, hogy majd ebbe is belekötnek?!
2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindenki szakértő, valóban így van.

Például te sem vagy egy helyesírás szakértő sajnos.

Minimum 10 hiba van a 2 szál mondatodban, de nem számoltam végig.

2010. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Észre vettem,hogy sokszor írnak olyan válaszadók, aki úgymond "ki vannak akadva" a kérdezőktől. Már ne is haragudjatok, de itt mindenki szakértő, agy orvos vagy akármi.Igazam van?



Nem vagyunk szakértők és igen,sok emberbe bele lehet kötni, mert iszonyatosan buták vagy mert olyan kérdéseket tesznek fel amire evidens a válasz esetleg olyat amire mi honnan tudnák látatlanban (lásd amikor azt kérdezik terhesek e). Nekem személy szerint a nyivákolókból van elegem de lenyelem és nem szólok be,inkább kilépek az oldalról.Azért a többség elég értelmes itt, ennek nagyon örülök,de persze nagy az Isten állatkertje így én rendszeresen olyanokat fogok ki akik bolondok:)

2010. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2010. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jaj a nagy kiakadok mar valaszolbak is.nem ismeritek a roviditest??ez nem hejesirasi verseny dragaim
2010. jún. 8. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ó,te kis szerencsétlen, hányszor jártad a másodikat?

vagy már csak azért engedtek át, hogy ne idegesitsd a tanárokat


mielőtt kérdekek itt, ha tapasztalatokra vagyok kiváncsi először orvoshoz fordulok, mert bizok benne annyira, hogy merjek kérdezni

(amúgy szülésznő vagyok)

utána szoktam keresni a neten, de nem fórumokban, hanem szakértői kérdések és válaszoknál.

2010. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én is kérdeznék valamit drágám - az "ojan", és a "haraguggyatok" minek a rövidítése? Főleg, hogy a haraguggyatok" helyesen leírva még rövidebb is:S

Valóban nem heLYesírási verseny, de csak azért, mert kijavítja valaki a hibáidat, azért miért vagy felháborodva? Inkább köszönnéd meg, ahelyett, hogy pattogsz.

2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! :)
2010. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdező kommentjéből úgy tűnik veszekedni szeretne. Miért is jó ez Neked, kedves?
2010. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!